[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۵
  • دوره جدید

مدیرعامل باشگاه فجر شهید سپاسی: فجر روی ریل استعدادیابی قرار گرفته است، روزنامه شیراز نوین

مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی فجر شهید سپاسی از آغاز حرکتی جدید در زمینه کشف استعدادها و استفاده از نیروهای جوان و بومی در این باشگاه خبر داد.
به گزارش شیرازنوین، محمدحسین مفتاحی ضمن تبریک روز جهانی ورزشی‌نویسان به همه زحمتکشان و فعالان این عرصه، در خصوص نحوه انجام تست گیری در رده سنی بزرگسال و امید باشگاه گفت: بعد از انتخاب آقای رجب زاده به عنوان سرمربی فصل جدید از روز سه شنبه هفتم تیرماه به مدت سه روز در رده‌های سنی بزرگسالان و امید، از بین بازیکنان علاقه‌مند به حضور در این باشگاه با انجام تست رایگان نسبت به ارزیابی بازیکنان مستعد استان پرداختیم که این اقدام با هماهنگی هیئت فوتبال استان و شیراز و طی مکاتبه با هیئت‌های شهرستان‌ها انجام شد. بدین ترتیب هر هیئت به صورت تقریبی ٣ الی ٤ نفر از بازیکنان مستعد شهرستان را که در لیگ‌های مختلف مشغول به فعالیت می‌باشند، طی نامه رسمی به باشگاه معرفی کردند که تعداد این نفرات به حدود ۱۶۰ نفر رسید.
مفتاحی افزود: کادر فنی باشگاه با دقت و تیزبینی معرفی‌شدگان را از لحاظ فنی با برگزاری بازی دوستانه رصد کرده و با بررسی و نگاه دقیق، حدود ١٣ نفر را برای شرکت در تمرینات تیم‌های امید و بزرگسالان فراخواندند تا ضمن بررسی مجدد آنها و در صورت مهیا بودن شرایط فنی، برخی از آنها در لیست نهایی تیم امید و بزرگسالان باشگاه قرار گیرند.
مدیرعامل باشگاه فجر بیان داشت: استان فارس از ظرفیت‌ها و استعدادهای فوتبالی فراوانی برخوردار است که می‌بایست به آنها بها داد. باید عملکرد فنی آنها دیده شود تا منتظر شکوفایی و معرفی فوتبالیست‌های مستعد به کشور همانند سابق باشیم.
مفتاحی در خاتمه گفت: هدف از تست‌گیری، کشف استعدادها بود و باشگاه با رویکرد معرفی و جذب بازیکن‌های کمتر دیده شده در استان، این کار مهم را انجام داد و ما امیدواریم در نهایت با نظر سرمربی و کادر محترم باشگاه، شاهد معرفی و جذب تعدادی از این عزیزان باشیم. همچنین با برنامه‌ریزی در آینده استعداد‌های درخشان استان را شناسایی و پشتوانه خوبی برای فوتبال کشور، استان و تیم محبوبمان فجر شهید سپاسی در آینده فراهم سازیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی