[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۵
  • دوره جدید

فرصت یک‌ماهه استاندار فارس جهت جست‌وجوی سرمایه‌گذار شهر سلامت، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس با بررسی جوانب مختلف پروژه شهر سلامت، فرصتی یک‌ماهه را به منظور پیدا کردن سرمایه‌گذار و ادامه جدی‌تر پروژه برای مدیرعامل تعیین کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس، دکتر محمدهادی ایمانیه روز سه‌شنبه در جلسه بررسی روند پروژه شهر سلامت، با اشاره به روند سخت پیدا کردن زمین، رفع معارض و تحریم‌های شدید طی سال‌های گذشته، اظهار داشت: اجرای پروژه بزرگ شهر سلامت با هدف جلوگیری از مهاجرت جامعه پزشکی و همچنین ایجاد مهاجرت معکوس اجرا شد. 
نماینده عالی دولت در فارس، همچنین با تأکید بر اینکه این پروژه می‌تواند قسمت قابل‌توجهی از مشکل بیکاری را در استان حل کند، گفت: به طور مثال مجتمع پارس جنوبی در بوشهر اشتغال بسیار خوبی ایجاد کرده است؛ لذا شهر سلامت نیز با ظرفیت بالایی که دارد، می‌تواند اشتغال بسیار مناسبی ایجاد کند.
وی ایجاد پروژه‌های مختلف شامل دو کارخانه تولید دارو، چندین Day clinic، منازل مسکونی، بیمارستان، مجتمع فرهنگی و... را از جمله ظرفیت‌های تعریف‌شده در این پروژه بزرگ عنوان کرد و افزود: تاکنون یک سرمایه‌گذار برای این پروژه تعریف شده بود که در فواصل زمانی مختلف با بروز تحریم‌ها و مشکلات دیگر کار متوقف می‌شد؛ اما از این به بعد با تقسیم پروژه میان سرمایه‌گذاران متعدد، کار بهتر پیش خواهد رفت. دکتر ایمانیه تأمین نقدینگی را اولین و مهم‌ترین گام جهت جان بخشیدن دوباره به این پروژه عنوان کرد و افزود: اکنون پنج پروژه با اعتبار ۲۵میلیارد تومان در شهر سلامت در حال اجراست و منطقه ویژه همراه با حمایت و مشارکت دانشگاه علوم‌پزشکی در حال پیشبرد کار است. 
استاندار فارس با تأکید بر اینکه یک ماه فرصت پیدا کردن سرمایه‌گذار برای این پروژه داده می‌شود، گفت: سپردن کار به سرمایه‌گذاران متعدد به این ترتیب که هر بخش به یک سرمایه‌گذار سپرده شود، می‌تواند راهگشا باشد. 
او انجام تبلیغات جهت پیش‌فروش و ایجاد اطمینان‌ خاطر برای علاقه‌مندان به سرمایه‌گذاری در این حوزه را مهم خواند و گفت: اگر خوب کار شود و پروژه نیز به درستی معرفی شود، قطعاً افراد زیادی جذب آن خواهند شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی