[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۲۱
  • دوره جدید

بررسی مشکلات با اتخاذ تدابیر هوشمندانه، روزنامه شیراز نوین

جلسه هم‌اندیشی بودجه پیشنهادی سال 1401 سازمان‌های تابعه معاونت محیط‌زیست و خدمات شهری شهرداری شیراز با حضور معاون محیط‌زیست و خدمات شهری شهرداری شیراز، مدیرکل بودجه شهرداری و رؤسای سازمان‌های تابعه معاونت محیط‌زیست و خدمات شهری شهرداری در محل معاونت خدمات شهری شهرداری شیراز برگزار شد.
غلامرضا غلامی معاون محیط‌زیست و خدمات شهری شهرداری شیراز، در ابتدای جلسه ضمن خوشامدگویی گفت: در مسیر تأیید طرح‌ها و پروژه‌ها می‌بایست دقت لازم و بررسی دقیق و جامع با محور قرار دادن تمامی جوانب پیشنهادی مدنظر قرار گیرد و سپس در مرحله تخصیص اعتبار واقع شود. در این میان کیفیت و ماهیت ساختاری پیشنهادات سازنده جهت انجام امور روزمره به شکلی متفاوت که بهره‌وری سازمانی را نیز ارتقا دهد، مورد استقبال قرار می‌گیرد.
وی تأکید کرد: روند مطلوب از این قرار است که موضوعات سنوات گذشته به پایان برسند و در نهایت موارد و موضوعات جدید مطرح و سپس مصوب شوند و در این مسیر اتخاذ تدابیر هوشمندانه به منظور بررسی مشکلات و ظرفیت‌های پیش رو موردنظر است. در پایان مسائل و مشکلات بودجه‌ای سازمان‌های تابعه معاونت محیط‌زیست و خدمات شهری مورد بررسی قرار گرفت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی