[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۵
  • دوره جدید

تلاش برای محرومیت‌زدایی تداوم دارد ، روزنامه شیراز نوین

آیین بهره برداری از طرح‌های گازرسانی به شهرستان لارستان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان فارس، این مراسم با حضور استاندار فارس، جمعی از نمایندگان مردم شریف فارس در مجلس شورای اسلامی، سرپرست شرکت گاز استان فارس و شماری از مقامات مسئول برگزار شد.
استاندار فارس در این مراسم گفت: رسالت اصلی دولت خدمتگزاری است و مطالبات مردم پیگیری خواهد شد.
دکتر ایمانیه در مراسم بهره‌برداری از طرح‌های گازرسانی به عمادشهر و ۲۲ روستای بخش صحرای باغ شهرستان لار، پس از استماع مطالبات مردم منطقه، خاطرنشان کرد: عمادشهر و لارستان سرزمین مستعدی با مردمان تلاشگر و باانگیزه است.
وی ضمن تقدیر از زحمات شرکت گاز استان، با بیان اینکه امیدواریم تا سال آینده در این شهرستان به تمامی شهرها و روستاها خدمات زیربنای گازرسانی ارائه شود، اظهار کرد: باید در مصرف منابع خداوند از جمله گاز، صرفه‌جویی و افزایش بهره‌وری انجام شود؛ چراکه نوع مصرف در کشور ما در سراسر دنیا بی مثال است.
ایمانیه تصریح کرد: نگاه دولت سیزدهم عدالت محور است و امیدواریم در این منطقه بتوانیم خدمات درخور مردم شریف منطقه را ارائه کنیم.
در ادامه این مراسم، سرپرست شرکت گاز استان فارس از عزم جدی برای محرومیت زدایی به واسطه گازرسانی به منازل و صنایع در پهنه استان خبر داد.
علی اکبر میدان‌شاهی در آیین بهره برداری از طرح‌های گازرسانی به بخش صحرای باغ شهرستان لارستان و بخش مرکزی شهرستان گراش گفت: این پروژه شامل 340 کیلومتر شبکه و ساخت 9 ایستگاه تقلیل فشار است که با اعتباری بالغ بر 1500میلیارد ریال به بهره‌برداری می‌رسد. او با تقدیر از تلاش شبانه‌روزی کارگران و کارشناسانی که برای اجرای این پروژه تلاش شبانه‌روزی داشتند، اظهار داشت: در سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین به دنبال خدمتگزاری بیشتر به مردم شریف استان هستیم و علی‌رغم همه چالش‌هایی که پیش رو قرار دارد، به تلاش بی وقفه ادامه خواهیم داد.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی