[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۲۱
  • دوره جدید

اجرای ۱۵۰هزار مترمربع آسفالت از ابتدای سال جاری تاکنون، روزنامه شیراز نوین

رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری شیراز با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون، ۱۵۰هزار مترمربع عملیات آسفالت در سطح شهر اجرا کرده‌ایم، گفت: برنامه‌ریزی لازم برای اجرای عملیات آسفالت در ۳۰۰هزار متر‌مربع از سطح مناطق مختلف نیز صورت گرفته است.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، محسن نعمت‌اللهی با اشاره به تأکید شهردار شیراز و مجموعه مدیریت شهری مبنی بر لزوم سامان‌دهی و بهسازی آسفالت با اولویت معابر خاکی ادامه داد: تراش و ترمیم آسفالت در معابر اصلی و شریانی سطح شهر نیز صورت گرفته است. وی خاطرنشان کرد: در راستای اجرای عملیات آسفالت، مذاکرات و پیگیری‌های متعددی به منظور تأمین قیر و تولید آسفالت توسط سازمان عمران شهرداری انجام شد که با تأمین بخشی از قیر موردنیاز، برنامه‌ریزی لازم برای اجرای عملیات آسفالت در ۳۰۰هزار مترمربع صورت گرفت. نعمت‌اللهی افزود: عملیات آسفالت در حدود ۲۵۰هزار مترمربع معابر سطح مناطق و حدود ۵۰هزار مترمربع از محدوده پروژه‌های شاخص در حال اجرا، صورت می‌گیرد. رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری شیراز گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون، عملیات تراش و ترمیم آسفالت در معابر اصلی از جمله محدوده پل غدیر و بلوار شهید چمران انجام شده یا در حال اجراست. وی گفت: روکش آسفالت پروژه‌های تقاطع غیرهمسطح مدافعان سلامت، بولوار شهید استوار، حاج عزت‌الله فهندژ سعدی و عملیات آسفالت معابر، روکش، تراشه و لکه‌گیری مناطق یازده‌گانه از جمله عملیات آسفالت در روزهای اخیر بوده است.
نعمت‌اللهی در پایان گفت: در راستای پیشگیری از بروز خرابی‌های آسفالت، هم‌اکنون عملیات درزگیری آسفالت در بلوار دکتر حسابی در حال اجراست.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی