[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۵
  • دوره جدید

عنوانی که به طارمی ‌نرسید ، روزنامه شیراز نوین


ستاره ایرانی پورتو در مسیر تصاحب عنوان بهترین بازیکن فصل ناکام بود و این جایزه به مهاجم فصل گذشته بنفیکا رسید.
به گزارش فوتبال 360، مهدی طارمی ‌فصل درخشانی را در پورتو گذراند و نقش کلیدی در قهرمانی شاگردان سرجیو کونسیسائو داشت، طارمی ‌در 32 بازی که برای تیمش به میدان رفت، 20 بار در نقش گلزن درخشید و 13 گل را هم برای هم‌بازیان خود ساخت تا کارنامه فوق‌العاده‌ای را از خود به جای بگذارد. او با عملکرد خوبی که داشت از سوی مربیان و کاپیتان‌های تیم‌های حاضر در لیگ این کشور به عنوان یکی از بازیکنان منتخب حاضر در ترکیب بهترین بازیکنان فصل قرار گرفت و همچنین توانست یکی از 10 کاندیدای کسب عنوان برترین بازیکن فصل شود.
داروین نونی‌یز مهاجم جوان و تازه ‌وارد لیورپول که فصل درخشانی را در بنفیکا گذراند، رقیب اصلی طارمی ‌در مسیر تصاحب عنوان بهترین بازیکن فصل بود و ستاره ایرانی برای تکمیل کلکسیون افتخارات خود در فوتبال پرتغال به‌دنبال رسیدن به عنوان بهترین بازیکن فصل بود.
نونی‌یز 23 ساله با ثبت 26 گل و 4 پاس‌گل عنوان بهترین گلزن فصل را هم به‌دست آورده بود و توانست در مراسم گالا، آرای مربیان و کاپیتان‌های تیم‌های شاغل در لیگ پرتغال را به‌دست آورد و در نهایت به عنوان بهترین بازیکن فصل 2022-2021 معرفی شد.
مهدی طارمی‌که امید زیادی داشت تا بتواند بعد از تصاحب عنوان آقای گلی (2 فصل گذشته) و حضور در تیم منتخب فصل، در سومین سال حضورش در لیگ پرتغال جایزه بهترین بازیکن را به‌دست آورد، در این مسیر رقابت را به نونی‌یز که به تازگی به لیورپول پیوسته واگذار کرد تا با انگیزه‌ای مضاعف در فصل جدید لیگ پرتغال برای رسیدن به این عنوان تلاش کند.
ویتینیا، لوئیس دیاز، اوتاویو، سارابیا، ریکاردو هورتا، پدرینیو، ساموئل لینو و ناوارو دیگر نامزدان کسب این جایزه بودند. پس از نونی‌یز، ریکاردو هورتا از تیم براگا و ویتینا هافبک سابق پورتو که به پاری‌سن‌ژرمن پیوست نفرات دوم و سوم در فهرست برترین بازیکنان فصل گذشته لیگ برتر پرتغال قرار گرفتند. سرجیو کونسیسائو سرمربی پورتو در میان کاندیداهای بهترین مربی فصل، این عنوان را به‌دست آورد تا پورتویی‌ها دست خالی مراسم بهترین‌های فصل لیگ پرتغال را ترک نکنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی