[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۱
  • دوره جدید

موادفروش‌ها گروگان‌گیر شدند ، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی استان گفت: با تلاش مأموران پلیس شهرستان‌های داراب و نی‌ریز، 4 نفر گروگان از چنگال آدم ربایان آزاد شدند و به آغوش خانواده بازگشتند.
سردار «رهام بخش حبیبی» در گفت‌وگو با پایگاه خبری پلیس، در تشریح این خبر اظهار داشت: دوازدهم تیرماه سال جاری در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر ربایش 4 نفر توسط افراد ناشناس در یکی از محلات شهرستان داراب، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور مأموران انتظامی قرار گرفت.
وی افزود: در بررسی‌های اولیه پلیس مشخص شد 4 نفر توسط سرنشینان یک سواری پژو 405 گروگان گرفته شده و گروگان‌گیران سریعاً متواری شده‌اند.
فرمانده انتظامی استان فارس تصریح کرد: با توجه به حساسیت موضوع، مأموران انتظامی داراب تلاش گسترده را برای رهاسازی افراد ربوده‌شده آغاز کردند و موفق شدند همان روز (دوازدهم تیرماه جاری) یکی از آدم‌ربایان را در این شهرستان دستگیر و یک نفر از افراد ربوده شده را نیز آزاد کنند. سردار حبیبی با بیان اینکه در تحقیقات از فرد دستگیرشده مشخص شد دیگر افراد دخیل در این گروگان‌گیری در مسیر شیراز- کرمان در حال تردد هستند، گفت: بلافاصله طرح مهار اجرا شد و مأموران انتظامی شهرستان «نی‌ریز» استان فارس موفق شدند خودرو متعلق به آدم‌ربایان را شناسایی و با اقدامات فنی و تخصصی آن را توقیف کنند. این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه در این مأموریت (توقیف خودرو) 2 نفر گروگان‌گیر دستگیر و 3 نفر گروگان نیز صحیح و سالم آزاد شدند، گفت: در بررسی تکمیلی مشخص شد علت و انگیزه آدم‌ربایی معامله ناصواب مواد مخدر بوده است.
رئیس پلیس فارس با اشاره به اینکه هر 3 آدم‌ربا برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شدند، تأکید کرد: پلیس هرگز اجازه نخواهد داد مجرمان و مخلان نظم و امنیت، آسایش شهروندان را بر هم زنند و در صورت مشاهده هرگونه اقدام غیرقانونی با هنجارشکنان برخورد قاطع خواهد شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی