[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۲۱
  • دوره جدید

با تعطیلی تولید مخالفیم، روزنامه شیراز نوین

مشکلات سه واحد تولیدی و صنعتی شهر صدرا با حضور معاون قضایی رئیس کل دادگستری استان فارس بررسی و رفع موانع و مشکلات حقوقی این واحدهای تولیدی پیگیری شد.
به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی دادگستری استان فارس، مسعود رحمانی در بازدید از این واحدهای تولیدی افزود: این بازدیدهای هدفمند بر اساس منویات مقام معظم رهبری در راستای شعار سال است.
وی با اعتقاد به اینکه واحدهای تولیدی استان فارس از ظرفیت بسیار مناسبی برخوردار است، گفت: از چندین واحد تولیدی از جمله شرکت کولر هوایی آبان، شرکت شیراز سرم و همچنین گلسار فارس بازدید به عمل آمد و رفع موانع و مشکلات حقوقی آنان در دستور کار قرار گرفت. 
معاون قضایی دادگستری فارس اضافه کرد: پس از بازدید میدانی از این واحدهای صنعتی و تولیدی شهر صدرا، نشست‌های مختلفی با مدیران واحدهای تولیدی برگزار شد که عمده مشکلات آن نوسانات نرخ ارز، کمبود مواد اولیه، عدم وصول مطالبات، کمبود نقدینگی و سرمایه در گردش و مشکلات بانکی و هماهنگی با ادارات آب و برق، مخابرات و دستگاه‌های خدمات رسان مطرح شد.
وی ادامه داد: مقرر شد این واحدهای تولیدی و صنعتی درخواست و مشکلات خود را به دبیرخانه سیاست‌های اجرای ستاد اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید دادگستری استان فارس ارائه کنند تا نسبت به پیگیری موانع و مشکلات آنها 
اقدام شود.
رحمانی یادآور شد: درخواست و مشکلات برخی از واحدهای تولیدی و صنعتی پیش از این نیز در کارگروه حقوقی و قضایی ستاد پیگیری اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید دادگستری استان بررسی و پیگیری شده بود که عمده موانع و مشکلات پیش روی آن‌ها مرتفع و حل شده است.
وی به برخی از فعالیت‌های واحدهای تولیدی و دانش‌بنیان اشاره کرد و گفت: برخی از شرکت‌ها و واحدهای تولیدی استان فارس به لحاظ صنعتی و تولیدی از ظرفیت بسیار مناسبی برخوردار است و شرکت کولر هوایی آبان با دستگاه‌های پیشرفته و با فناوری روز دنیا جزء واحدهای دانش‌بنیان، صادرکننده دانش فنی و چند شرکت برتر در زمینه‌های مهندسی، طراحی و تولید و تأمین سیستم‌های انتقال حرارت در حوزه‌های نفت، گاز و پتروشیمی، شرکت شیراز سرم جزء شرکت‌های دانش‌بنیان و شرکت چینی بهداشتی گلسار فارس نیز جزء واحدهای تولیدی و صنعتی برتر و شناخته شده در سطح کشور هستند. 
رحمانی افزود: ظرفیت‌های موجود در شهرک‌های صنعتی استان فارس کمک شایانی در جهت اشتغال جوانان دارد و در همین راستا دبیرخانه ستاد اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید دادگستری استان ضمن حمایت‌های قضایی و حقوقی لازم از سرمایه‌گذاری‌های مشروع و تولید، از تعطیل شدن واحدهای صنعتی و کارخانجات جلوگیری می‌نماید.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی