[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۵
  • دوره جدید

گره‌گشایی از سرمایه‌گذاری ، روزنامه شیراز نوین

به گزارش شیرازنوین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، دویست و دهمین جلسه «حمایت از سرمایه‌گذاری» استان با حضور دکتر ایمانیه استاندار فارس، مدیران و کارشناسان سازمان‌ها به موضوع بررسی ۶ طرح در زمینه‌های رفاهی، خدماتی و گردشگری پرداخت.
اولین دستور کار، احداث مجتمع گردشگری عمومی در شهرستان بوانات با مساحت ۶۳۰۰ مترمربع با حجم سرمایه‌گذاری ۱۰میلیارد تومان بود که درخواست صدور سند مالکیت برای اخذ تسهیلات داشت که پس از بررسی‌ها، مقرر شد پس از بررسی میدانی توسط اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان و تأیید پیشرفت فیزیکی بالای ۳۰ درصد، روال قانونی سند توسط امور اراضی 
انجام شود.
احداث سفره خانه سنتی در شیراز که نیاز به تأمین برق سه فاز داشت، در این جلسه مطرح شد که مقرر شد نماینده شهرداری شیراز، برق و استانداری طی بازدید میدانی مکان مناسب جهت احداث پست برق را پیدا کنند. 
تبدیل مجوز یک طرح سرمایه‌گذاری واقع در اکبرآباد شیراز از رستوران سنتی به هتل آپارتمان مورد بررسی قرار گرفت که مقرر شد اداره کل میراث فرهنگی استان درخواست کتبی سرمایه‌گذار را برای تغییر کاربری به کارگروه زیربنایی برای بررسی ارسال کند. 
تخلفات یک طرح سرمایه‌گذاری به دلیل ساخت و ساز غیرمجاز در حریم شهر یکی دیگر از مباحث مطرح شده در این جلسه بود که پس از بررسی‌های کارشناسی به کمیسیون ماده ۱۰۰ واگذار شد.
ایجاد دوربرگردان در مجتمع گردشگری در محور سپیدان و هماشهر مورد بررسی قرار گرفت که مقرر شد در صورت تأیید اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای پروژه اجرا شود.
گفتنی است جلسه «حمایت از سرمایه‌گذاری» استان هر هفته با حضور دکتر ایمانیه نماینده عالی دولت در فارس برای تسهیل در امر سرمایه‌گذاری و حل مشکلات سرمایه‌گذاران در تمامی بخش‌ها تشکیل می‌شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی