[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۹۳۰
  • دوره جدید

منابع مالی آزادراه تأمین می‌شود، روزنامه شیراز نوین

دکتر احمد وحیدی وزیر کشور، عصر پنجشنبه در حاشیه بازدید از پروژه آزادراه شیراز- اصفهان، در جمع اصحاب رسانه گفت: طی این مدت در مجموع شاهد انجام کارهای خوبی در استان فارس بوده‌ایم و با مدیریت استاندار فارس شاهد اجرا و پیگیری پروژه‌های بسیار ارزشمندی در این استان هستیم. دکتر وحیدی در ادامه افزود: با همتی که امروز در استان وجود دارد و روند خوبی که با همدلی در پیش گرفته شده، امیدواریم شاهد تحقق تمام اهداف و برنامه‌ها باشیم.
به گزارش شیرازنوین به نقل از اداره‌کل روابط‌عمومی و امور بین‌الملل استانداری فارس، دکتر احمد وحیدی وزیر کشور، عصر پنجشنبه در حاشیه بازدید از پروژه آزادراه شیراز- اصفهان در جمع اصحاب رسانه افزود: وزارتخانه‌های دفاع و راه و شهرسازی، به نمایندگی از دولت که تأمین منابع این پروژه را برعهده داشتند، تاکنون کمک‌های خوبی داشته و سهم خود را پرداخت کرده‌اند. ان‌شاءالله منابع لازم برای تأمین آنچه از این پروژه باقی مانده نیز، پیش‌بینی شده که به اشکال مختلف تأمین خواهد شد.
وی در ادامه افرود: این پروژه در هفت قطعه و در مجموع به طول ۲۴۰ کیلومتر در حال اجرا می‌باشد که ۱۳۰ کیلومتر فاصله شیراز تا اصفهان را کوتاه‌تر می‌کند و از نظر زمانی نیز ۲ ساعت صرفه‌جویی در بر دارد. وزیر کشور بیان کرد: از نظر عددی نیز حدود ۲۵هزار میلیارد تومان ارزش این پروژه برآورد می‌شود و پیش‌بینی ما این است که ظرف چند ماه آتی آماده افتتاح شود. دکتر وحیدی، در خصوص شرایط استان فارس و فعالیت‌های صورت‌گرفته در آن طی یک و نیم سال گذشته تاکنون، گفت: طی این مدت در مجموع شاهد انجام کارهای خوبی در استان فارس بوده‌ایم و با مدیریت استاندار فارس، شاهد اجرا و پیگیری پروژه‌های بسیار ارزشمندی در این استان هستیم. وی افزود: در مجموع اقدامات انجام‌شده در حوزه‌های مختلف کاملاً رضایت‌بخش است و امیدواریم که مسئولان استان بتوانند برنامه‌هایی را که پیش‌بینی کرده و در دست اجرا دارند، به سرانجام برسانند. دکتر وحیدی ادامه داد: با همتی که امروز در استان وجود دارد و روند خوبی که با همدلی در پیش گرفته شده، امیدواریم شاهد تحقق تمام اهداف و برنامه‌ها باشیم. وزیر کشور در ادامه سفر یک‌روزه خود به شیراز، از پروژه آزادراه شیراز- اصفهان بازدید کرد و در جریان مسائل و مشکلات پیش روی این پروژه قرار گرفت.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی