[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۵
  • دوره جدید

اقدام خودسرانه ۲ ملی پوش در جلسه با سران دولت!، روزنامه شیراز نوین

در چند ر‌وز گذشته بار دیگر در مورد کادرفنی تیم ملی فوتبال شایعات به اوج رسیده است. توییت‌های چند خبرنگار ورزشی مبنی بر برکناری اسکوچیچ و بازگشت کی روش با نیمکت ایران و همچنین جلسه چند شب قبل وزیر ‌ورزش با معاون رئیس جمهوری تمامی ‌این شایعات را به واقعیت نزدیک کرده است.
پیگیری‌ها حکایت از این داشت که علیرضا جهانبخش و مهدی طارمی‌که برای تعطیلات قبل از پیش فصل باشگاهی در ایران حضور‌ داشتند در نشستی خصوصی با برخی از سران دولت خواهان برکناری اسکوچیچ و‌ بازگشت کی روش شده‌اند.
ظاهراً این دو بازیکن مدعی شده‌اند که کل اعضای تیم موافق برکناری اسکوچیچ هستند و همین موضوع باعث شده تا دولتمردان برای تقویت تیم ملی دست به کار شوند اما استوری مشترک چند ستاره  تیم ملی مثل سردار آزمون، علیرضا بیرانوند، محمد حسین کنعانی زادگان، شجاع خلیل زاده و … نشان می‌دهد که برخلاف نظرات جهانبخش و طارمی ‌همه بازیکنان تیم ملی مخالف اسکوچیچ نیستند و برخلاف تصورات از دولت خواسته‌اند که تغییری در کادر فنی ایجاد نشود. این موضوع نشان می‌دهد که در تیم ملی بابت این جریان اتفاق نظر وجود ندارد و فعلاً طارمی ‌و جهانبخش پرچمدار مخالفت با اسکوچیچ هستند. امروز احسان اصولی سخنگوی فدراسیون فوتبال بار دیگر تأکید کرد که فدراسیون در حال حاضر تصمیمی ‌برای تغییرات در کادرفنی ندارد اما باید سؤال کرد چگونه طارمی ‌و جهانبخش به نمایندگی از کل بازیکنان زیرآب اسکوچیچ را زدند؟
خداداد عزیزی هم دیروز جمعه در یک برنامه تلویزیونی به شدت به برخی اقدامات بازیکنان انتقاد کرد و گفت به درک که برخی بازیکنان با سرمربی مخالف هستند. اینجا تیم ملی جهموری اسلامی ‌ایران است، هر کسی دوست ندارد به سلامت!

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی