[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۲۱
  • دوره جدید

نماینده عالی دولت در فارس: شهرداران برای پیشرفت از راه‌های میان‌بر استفاده کنند، روزنامه شیراز نوین

نماینده عالی دولت در استان فارس با بیان اینکه تکیه بر منابع دولتی، سرعت لازم برای رسیدن به اهداف را فراهم نمی‌کند، بر استفاده شهرداران از از راه‌های میان‌بر قانونی و خلاقیت برای پیشرفت شهرها تأکید کرد.
به گزارش شیرازنوین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، دکتر محمدهادی ایمانیه در «نخستین یادواره شهدای شهرداری‌های استان فارس» ضمن تسلیت شهادت امام باقر(ع)، با بیان اینکه اکثریت حدیث‌های تشیع از امام پنجم و ششم شیعیان است، گفت: کثرت روایت از امام باقر(ع) و امام صادق(ع) نشان دهنده فرصت ویژه برای این دو امام بزرگوار است که توانستند معارف صحیح و بحق اسلام را منتشر کنند. 
نماینده عالی دولت در فارس، بر لزوم ایثارگری در مسئولان تأکید کرد و گفت: مدیران و مسئولان باید بیش از اقشار مختلف جامعه ایثارگر باشند و پاک دستی پیشه کنند و از دست اندازی به منافع مردم پرهیز نمایند. دکتر ایمانیه ادامه دارد: مدیران نباید از چهارچوب قانون خارج شوند و از حق حلال خود نیز صرف نظر کنند تا با درک اوضاع مردم، بیشتر به خدمت مشغول باشند.
نماینده عالی دولت در فارس بخش پایانی سخنان خود را به بودجه شهرداری‌ها اختصاص داد و از نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی خواست با استفاده از بندهای قانونی، منابع مالی کافی را برای شهرها فراهم کنند. دکتر ایمانیه با بیان اینکه تکیه بر منابع دولتی سرعت لازم برای رسیدن به اهداف را فراهم نمی‌کند، تأکید کرد: مقام معظم رهبری بر نهضت نرم افزاری و استفاده از علم و دانش تأکید بسیار دارند؛ شهرداران نیز از راه‌های میان‌بر قانونی و ابتکار و خلاقیت برای توسعه شهرهای استان استفاده کنند تا راه‌های چندین ساله در زمان بسیار کم طی شود. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی