[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۵
  • دوره جدید

باشگاه پرسپولیس ناکام در جذب بازیکنان جوان!، روزنامه شیراز نوین

درحالی که پیش از این باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که 70درصد لیست مورد نظر یحیی گل محمدی را جذب کرده‌ اما در مورد جذب بازیکنان جوان و زیر 23 سال این باشگاه ناکام عمل کرده است. جز محمد مهدی احمدی بازیکن فصل پیش نفت مسجد سلیمان که سهمیه زیر 23 حساب می‌شود دیگر گزینه‌ها به دلایلی نامعلوم جذب نشدند. در واقع در این پست گل محمدی مجبور شد که سهمیه لیگ برتری بگیرد تا دچار مشکل نشود.
مثلاً مشخص نشد چرا امیر شهیم ۱۸ساله که در همان روزهای اول نقل و انتقالاتی با پرسپولیس مذاکره کرده بود توسط باشگاه امور جذبش پیگیری نشد و چرا زودتر از آنکه گل‌گهر به دنبال نامه نگاری با باشگاه خیبر باشد، باشگاه پرسپولیس زودتر اقدام به این کار نکرد.
همچنین این باشگاه در جذب خدابنده لو هافبک دفاعی  زیر ۲۱ سال هم ناموفق بود و این بازیکن هم به گل گهر رفت. البته در مورد این بازیکن رضا درویش مدیرعامل سرخ‌ها مدعی بود که او قول داده بود به پرسپولیس بیاید اما سر از تیم صنعتی در آورد.
در مورد جذب سامان فلاح بازیکن تیم امید و پیکان هم که هنوز اتفاق خاصی رخ نداده و خبری از روند پیگیری باشگاه برای جذب این بازیکن نیست.
برای فصل جدید از تیم‌های پایه پرسپولیس دهقانیان در پست هافبک وسط و سلیمانی در پست دفاع میانی، یوسفی در پست گلری، ،جودکی در دفاع چپ و عمری وینگر در تیم بزرگ‌سالان حضور دارند. البته بازیکنی مثل عمری فصل پیش هم در کنار بزرگ‌سالان بود.
در مجموع از 4 گزینه‌ای که در رده جوانان مد نظر گل محمدی بودند فقط احمدی زیر 23 سال را باشگاه جذب کرده است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی