[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۵
  • دوره جدید

مددجویان زیر چتر مسکن ملی، روزنامه شیراز نوین

جلسه ای پیرو انعقاد تفاهم نامه همکاری وزارت راه و شهرسازی با کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی کشور در خصوص طرح نهضت ملی مسکن برای مددجویان تحت پوشش این دو نهاد در اداره کل راه و شهرسازی تشکیل شد.
به گزارش شیرازنوین به نقل از اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان فارس، محمودرضا طالبان گفت: پیرو انعقاد تفاهم‌نامه همکاری وزارت راه و شهرسازی با کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی کشور که مقرر شده 360هزار واحد مسکن برای مددجویان سازمان بهزیستی در کشور ساخته شود، جلسه ای جهت تعیین تکلیف وضعیت طرح نهضت ملی مسکن برای مددجویان تحت پوشش این دو نهاد گرفته شد.
وی افزود: در این جلسه مقرر شد اداره کل کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی استان نسبت به ارسال لیست افراد واجد شرایط به اداره کل راه و شهرسازی فارس تا تاریخ یکم مردادماه 1401 اقدام کنند.
مدیرکل راه و شهرسازی فارس اظهار داشت: با تشکیل این جلسه کمیته امداد امام خمینی(ره) و اداره کل بهزیستی فارس موظف شدند لیست افراد واجد شرایط را به اداره کل راه و شهرسازی فارس ارسال کنند تا اداره کل راه و شهرسازی نیز در خصوص تخصیص اراضی موجود به متقاضیان اقدام کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی