[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۵
  • دوره جدید

دشمن سعی بر تزریق ناامیدی در جامعه دارد، روزنامه شیراز نوین

دستیار سیاسی رسانه‌ای رئیس مجلس شورای اسلامی:
دشمن سعی بر تزریق ناامیدی در جامعه دارد

سلسله‌ نشست‌های راه‌ پیشرفت با موضوع «چشم انداز ایران فردا، بیم‌ها و امیدها» در حاشیه نشست منطقه‌ای دبیران جمعیت پیشرفت در شهر شیراز با حضور دکتر سعید احدیان دبیرکل جمعیت پیشرفت و عدالت ایران اسلامی و دستیار سیاسی رسانه ای رئیس مجلس برگزار شد. به گزارش روابط عمومی جمعیت پیشرفت و عدالت ایران اسلامی شاخه فارس، دکتر احدیان به تبیین مبانی نظری بیم‌ها و امیدها در رابطه با آینده سیاسی کشور پرداخت.
وی گفت: دشمن به انحای مختلف سعی بر تزریق ناامیدی در جامعه دارد. همه ما باید تلاش کنیم نگرانی‌ها و دغدغه‌های مردم در عدم تحقق برنامه‌های مجلس و دولت مرتفع شده تا امیدواری جامعه کاهش پیدا نکند.
وی موضوعِ محوری در خنثی سازی و شکست نقشه دشمن برای ناکارآمدی، تبیین و تشریح اقدامات مجلس را مؤثر دانست.
دکتر احدیان افزود: ضروری بود از ابتدای شروع به فعالیت مجلس یازدهم، طرح‌هایی مانند قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها و صیانت از منافع ملت ایران، طرح تسهیل صدور مجوز کسب و کار و..‌. به طور واضح و صریح برای مردم تشریح و تبیین شود. دستیار سیاسی رسانه ای رئیس مجلس شورای اسلامی به دیدگاه دکتر قالیباف در رابطه با نقش مجلس در حل معضلات کشور اشاره کرد و گفت: قرائت او از تجلی خدمت، کار جهادی مؤثر توأم با رضایتمندی مردم است.
وی در رابطه با طرح موضوع اصلاح ساختار اداری اجرایی نظام گفت: ما در نظام حکمرانی ایرادهای اساسی و ساختاری داریم و نیاز به حکمرانی نو داریم. دکتر احدیان افزود: نظام حکمرانی ما پاسخ‌گوی باری که روی دوش ما می‌باشد، نیست و بایست با استفاده از افراد جوان و معتقد به انقلاب اسلامی بر این ناکارآمدی فائق آییم.
وی جوان‌گرایی بدون شایسته‌گزینی را آفت نظام دانست و گفت: گام دوم انقلاب بدون جوان‌گرایی امکان‌پذیر نیست؛ منتهی باید شایسته گزینی را در انتخاب افراد مدنظر قرار داد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی