[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۵
  • دوره جدید

خودروسازان در فارس ، روزنامه شیراز نوین

به گزارش دریافتی شیرازنوین، نوزدهمین نمایشگاه بین المللی خودرو (سبک و سنگین) در شیراز به مدت چهار روز برگزار می‌شود. مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس گفت: نمایشگاه خودرو امسال پس از وقفه ای دوساله به دلیل پاندمی کرونا برگزار خواهد شد و به همین دلیل پیش بینی می‌شود علاقه‌مندان استقبال خوبی از این نمایشگاه داشته باشند. فرهادی افزود: صنعت خودرو به عنوان یکی از صنعت‌های بزرگ و موردنیاز بشر امروز، بخش‌های کوچک و بزرگ زیادی را تحت پوشش خود دارد؛ به نحوی که سهم بالایی از اشتغال و صادرات را برای کشورهای پیشرفته فراهم کرده است. مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی فارس اضافه کرد: در کوران برگزاری این نمایشگاه، چندین شرکت معتبر خودروسازی محصولات جدید خود را معرفی و رونمایی خواهند کرد.
او با بیان اینکه در این رویداد اقتصادی بیش از 30 شرکت حضور دارند، ادامه داد: فعالان صنعت خودرو حاضر در نوزدهمین نمایشگاه از استان‌های فارس، تهران، البرز، آذربایجان شرقی و سمنان در این نمایشگاه حضور دارند. مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس با اشاره به اینکه صنایع خودرو شبکه گسترده ای از روابط اقتصادی داخلی یا بین المللی را شکل می‌دهند، تصریح کرد: در راستای حمایت از این صنعت و ایجاد فرصت جهت مشاهده و انتخاب از میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات صنایع وابسته خودرو، تلاش شده است تا در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی خودرو شیراز مجموعه‌ای فوق‌العاده توسط شرکت‌های برجسته در این صنعت ارائه شود. او با بیان اینکه 70 درصد مشارکت‌کنندگان غیربومی هستند، اضافه کرد: این نمایشگاه در سالن‌های حافظ، سرو و بهار با متراژی بیش از پنج‌هزار مترمربع به صورت مفید و ده‌هزار مترمربع به صورت غیرمفید برگزار خواهد شد که آماری قابل قبول به جهت تعداد شرکت‌های حاضر و مساحت نمایشگاهی نسبت به سایر نمایشگاه‌های خودرو به حساب می‌آید. 
فرهادی گفت: این رویداد از 21 تیرماه به مدت چهار روز از ساعت 17 الی 22 در محل دائمی شرکت نمایشگاه‌های بین المللی واقع در شهرک گلستان پذیرای عموم مردم است. فرهادی بیان کرد: بازدیدکنندگان قبل از ورود به سالن‌های نمایشگاه می‌توانند بلیت بازدید رایگان را از سایت نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس به آدرس www.farsfair.ir دریافت کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی