[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۵
  • دوره جدید

درمان گرفتگی رگها ، روزنامه شیراز نوین

صدآنلاین: برای پیشگیری از سکته‌های قلبی و مغزی که از اهمیت زیادی برخوردار است اول از همه باید تشخیص و بعد درمان به موقع انجام شود که علت آن گرفتگی عروق و رگ‌های بدن به دلیل تغییر شدت جریان خون و افزایش میزان کلسترول و... ایجاد می‌شود. 
در این مطلب قصد داریم دمنوشی را به شما معرفی کنیم که گرفتگی رگ را از بین می‌برد. به گزارش صدآنلاین، برای پیشگیری از سکته‌های قلبی و مغزی که از اهمیت زیادی برخوردار است اول از همه باید تشخیص و بعد درمان به موقع انجام شود که علت آن گرفتگی عروق و رگهای بدن به دلیل تغییر شدت جریان خون و افزایش میزان کلسترول و... ایجاد می‌شود. در این مطلب قصد داریم دمنوشی را به شما معرفی کنیم که گرفتگی رگ را از بین می‌برد.
یکی از دمنوش‌های مخصوص فصل پاییز که بیشتر افراد با هر مزاج و طبعی می‌توانند از آن میل کنند و از خواص فوق‌العاده آن بهره‌مند شوند‌ دمنوش تخم آب‌دار انار + چوب دارچین است.پیشنهاد می‌شود به‌مدت 4 تا 5 هفته به‌جای چای معمولی سیاه، از این دمنوش بسیار مفید میل شود. برای تهیه این دمنوش، یک مشت تخم انار آب‌دار ترجیحاً ترش‌مزه را با یک قاشق غذاخوری چوب دارچین پودرنشده به‌همراه 5 لیوان آب جوش درون قوری مخلوط کرده و روی کتری در حال جوش قرار دهید تا دم بکشد.طرز مصرف این دمنوش نیز به این صورت است که دو سوم لیوان را از دمنوش فوق به‌همراه یک سوم لیوان عرق کاسنی مخلوط کرده سپس با کمی ‌عسل شیرین کرده و میل کنید.
خواص این دمنوش:
ــ کاهنده قوی چربی کلسترول خون
ــ درمان‌کننده کبد چرب
ــ درمان قاطع جوش صورت و آکنه‌ها
ــ بسیار لاغرکننده و چربی‌سوز
ــ مفتح و بازکننده عروق کرونر قلبی
ــ درمان بواسیر یا همورویید
ــ پاک‌سازی‌کننده و مصفای خون
ــ درمان‌کننده آفت دهان

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی