[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۳
  • دوره جدید

تعلل در ارسال یک نامه و سلب میزبانی از نماینده استان!، روزنامه شیراز نوین

 میثم محجوبی - گروه ورزش
دست اندرکاران تیم ارژن شیراز به شدت از کم کاری مسئولان اداره ورزش استان دلخور هستند و می‌گویند بی‌تفاوتی آن‌ها و تأخیر زیاد در ارسال یک نامه، سرنوشت این تیم در رقابت‌های این فصل را تحت تأثیر قرار داده است.
تیم فوتسال ارژن شیراز که امسال با تیمی‌جوان در رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتسال کشور شرکت کرده است، مرحله نخست گروهی را با اقتداری مثال زدنی پشت سر گذاشت. آن‌ها تنها تیم بدون شکست بین 48 تیم حاضر در رقابت‌ها بودند و با تنها شش گل خورده، بهترین خط دفاعی را نیز در اختیار داشتند.
این تیم به عنوان تیم نخست گروه راهی مرحله دوم گروهی شد و سعی داشت با دریافت میزبانی این مرحله، شانس خود را برای صعود به لیگ دسته اول افزایش دهد، اما اتفاقاتی افتاد که مانع از کسب مجوز میزبانی این تیم شد.
سرپرست ارژن در این ارتباط به شیراز نوین گفت: پس از اعلام رسمی ‌سازمان لیگ فوتسال مبنی بر مهلت ۳ روزه جهت اعلام میزبانی که منوط به موافقت فرمانداری شهرهای متقاضی بود، روز شنبه جهت دریافت نامه و ارسال به فرمانداری، به اداره کل ورزش و جوانان استان مراجعه کردیم، اما با وجود پیگیری‌های مداوم توسط باشگاه برای کسب میزبانی دور رفت، متأسفانه در اداره کل مشکلاتی برای ما به وجود آمد که مانع از تحقق این امر شد.
مصطفی تمدن‌زاده افزود: به دلیل اینکه دکتر صفر‌پور روز شنبه در اداره حضور نداشتند، افراد دیگری بهانه تراشی کردند و ابتدا گفتند نامه‌ای از طرف هیئت فوتبال باید به اداره ورزش فارس ارجاع شود که بلافاصله نامه هیئت فوتبال توسط اتوماسیون به اداره کل فرستاده شد. روز دوشنبه(20 تیرماه) و در حالی که تا ساعت ۱۱ صبح و قبل از قرعه‌کشی باید نامه فرمانداری برای سازمان لیگ ارسال می‌شد، این کار انجام نشد و اداره ورزش و جوانان ساعت ۱۹ یعنی  پس از انجام قرعه‌کشی و سلب امتیاز میزبانی ارژن، اقدام به انجام درخواست ما نمود.
وی گفت: در اداره ورزش و جوانان شیراز نیز با این مشکل مواجه شدیم و همین مسائل دست به دست هم داد تا پس از سه روز و چندین ساعت پس از اتمام مهلت، نامه درخواستی ما به فرمانداری ارسال شود و از میزبانی محروم شویم.
سرپرست تیم فوتسال ارژن همچنین به طور مشخص نسبت به یکی از مسئولان اداره ورزش گلایه دارد و می‌گوید، چرا آقای نجمی(روح‌الله نجمی، رئیس گروه ورزش قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان فارس) خودشان برای یک باشگاه تصمیم‌گیری می‌کنند و می‌گویند میزبانی مورد تأیید ایشان نیست؟ چرا در یک ارگان غیر ورزشی مانند فرمانداری، روند تأیید و امضاء نامه‌ها تنها یک ساعت زمان می‌برد ولی در اداره ورزش و جوانان نیاز به سه روز دوندگی داریم؟ چرا باید به همین سادگی فرصت میزبانی را از دست بدهیم و شانسمان برای صعود کاهش پیدا کند؟
تمدن‌زاده با اشاره به اینکه میزبانی دور رفت این مرحله به شهر قم و مرحله برگشت به شهر بم واگذار شد، افزود: ما که توقع یک ریال کمک مالی از اداره ورزش نداشتیم، فقط نیاز به یک نامه نگاری ساده بود که از ما دریغ شد. حالا کارمان بسیار سخت شده و باید در گرم‌ترین فصل سال در شهری مثل بم با رقبایی دیدار کنیم که هیچ یک حریف ساده‌ای برایمان نخواهند بود.
به گزارش شیراز نوین، تیم ارژن شیراز در مرحله دوم گروهی که 16 تیم به آن صعود کرده‌اند، با نمایندگان قم، بم و تهران رقابت خواهد کرد و تنها در صورت صدرنشینی، می‌تواند جواز حضور در لیگ دسته اول فوتسال کشور را کسب کند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی