[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۵
  • دوره جدید

درخشش سپاه فجر در جشنواره شمیم، روزنامه شیراز نوین

سرهنگ پاسدار یارمحمدی گفت: در رشته ۵۰ متر قورباغه مدال طلای شنا به محمدطاها مسلمی از تیم سپاه فجر استان فارس تعلق گرفت.
به گزارش روابط عمومی سپاه فجر، در اولین روز از مسابقات شنای جشنواره فرهنگی ورزشی شمیم خانواده، تیم سپاه فجر استان فارس موفق به کسب ۷ مدال شد.
سرهنگ پاسدار جلال یارمحمدی با بیان اینکه در آیین اختتامیه مسابقات شنای جشنواره شمیم خانواده که در استخر انقلاب شیراز برگزار شد، محمدحسین حسینی و علیرضا گودرزی در ۵۰ متر پروانه به ترتیب مدال‌های نقره و برنز کسب کردند، گفت: در ادامه این مسابقات در رشته کرال پشت علی غلامی از تیم سپاه فجر موفق به کسب مدال برنز شد و آقایان محمدحسین حسینی و علیرضا گودرزی نیز مدال‌های نقره ۵۰ متر قورباغه را به دست آوردند. سخنگوی جشنواره فرهنگی ورزشی شمیم خانواده افزود: در رشته تیمی، سپاه فجر مدال برنز گرفت و در رشته ۵۰ متر قورباغه و رده سنی ۱۳ تا ۱۴ سال نیز مدال طلا به محمدطاها مسلمی از تیم سپاه فجر استان فارس تعلق گرفت.
به گزارش روابط عمومی سپاه فجر، در این مسابقات محمدحسین رحیم پور از زنجان، مهدی سوخت سرایی از گلستان، مهدی سلیم پور از اصفهان، محمدمهدی اسدی از آذربایجان غربی، محمدحسین باصری از تهران، امیرحسین رزمی از آذربایجان غربی، دانیال سلجوقی از نیروی دریایی سپاه، علی صفدری از اصفهان و تیم نیروی زمینی مدال‌های طلا را به دست آوردند.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی