[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۵
  • دوره جدید

رئیس جهاد کشاورزی فارس: هم‌افزایی برای رفع تداخلات اراضی، روزنامه شیراز نوین

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس از حصول اشتراک نظر برای تسریع در رفع تداخلات اراضی این استان خبر داد و گفت: از ابتدای سال تاکنون در رفع تداخلات، جایگاه استان به میزان پنج سکو ارتقا یافته است. به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس، مجتبی دهقان پور در نشست مشترک با رئیس سازمان امور اراضی کشور که با حضور دستگاه‌های ذی ربط استانی در رفع تداخلات برگزار شده بود، تصریح کرد: تلاش داریم تا خلأ‌هایی را که در رفع تداخلات ارضی وجود دارد، برطرف کنیم. 
این مقام مسئول با اشاره به اینکه همه دستگاه‌های ذی‌مدخل در رفع تداخلات دارای یک فصل مشترک در اجرای قانون هستند، اظهار کرد: در تلاش هستیم به یک مفاهمه برسیم، از این رو ایرادات و موانع در مسیر اجرای قانون را باید رفع کرد. 
وی با تأکید بر اینکه تاکنون نقصان کار این بوده که پلاک‌محور به بررسی و رفع تداخلات نپرداخته ایم، ابراز کرد: پیشنهاد می‌شود مبنای کار بر اساس پلاک‌ها باشد و این پلاک‌ها را دسته بندی کنیم. 
دهقان پور بیان کرد: امیدواریم با اهتمامی که بیش از پیش شکل گرفته، بتوانیم به روند رفع تداخلات و تعیین تکلیف اراضی سرعت بخشیده و به جایگاه اصلی در بین استان‌های کشور دست یابیم.
نشست بررسی رفع تداخلات اراضی استان فارس با حضور عبدالعلی کریمی معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار فارس، صفدر نیازی رئیس سازمان امور اراضی کشور، حمیدرضا نریمانی مدیرکل دفتر سامان‌دهی و تعیین تکلیف اراضی این سازمان، مجتبی دهقان پور رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس، عبدالحسن صمدنژاد مدیرکل منابع طبیعی و تعدادی از مدیران ذی‌ربط دیگر برگزار شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی