[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۵
  • دوره جدید

افشاگری دستیار اسکوچیچ: می‌خواهند یک مربی ایرانی بگذارند!، روزنامه شیراز نوین

دستیار دراگان اسکوچیچ در تیم ملی فوتبال ایران با بیان اینکه شرایط ایجاد شده در این تیم بعد از اخراج اسکوچیچ خاص و پیچیده است، گفت: نباید از این اتفاقات تعجب کنیم.
کمیته فنی فدراسیون فوتبال ایران دو روز پیش رأی به کنار گذاشتن دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی کشورمان داد. هرچند هیئت رئیسه فدراسیون اخیراً جلسه‌ای با اسکوچیچ برگزار کرد، اما به صورت رسمی ‌خبر برکناری اسکوچیچ هنوز از سوی فدراسیون اعلام نشده است.
این در حالی است که از نگاه «ملادن زگانیر» مربی تیم ملی ایران و دستیار اسکوچیچ ظاهراً همه چیز تمام شده است. زگانیر که سابقه کار با اسکوچیچ در تیم‌های دیگر را هم دارد، اولین نفر از کادر فنی ایران است که رسماً درباره برکناری اسکوچیچ اظهارنظر می‌کند.
زگانیر با بیان اینکه نباید از این اتفاقات تعجب کرد، گفت: قبلاً هم صحبت‌هایی بود که ما تغییر می‌کنیم. این اتفاق رخ نداد و حالا تا جایی که من از رسانه‌های ایران دنبال می‌کنم ممکن است این‌طور باشد. یک حجم از انتقادات و بحران شکل گرفته است.
وی در پاسخ به این سؤال که چرا ایرانی‌ها از مربی که جام جهانی را برایشان به ارمغان آورد راضی نیستند؟ تأکید کرد: به نظر می‌رسد که می‌خواهند یک نفر را از خودشان - به عنوان سرمربی - منصوب کنند.
مربی تیم ملی ایران و دستیار اسکوچیچ افزود: این یک وضعیت خاص است. از ابتدا هم مشکلات زیادی وجود داشت. بی‌اعتمادی زیادی در کار بود. اسکوچیچ فقط با نتیجه‌ای ماندنی  شد، چون همیشه برنده بود. زگانیر همچنین تأکید کرد که اسکوچیچ موفق شد با حضورش در ایران ورق را به سود این تیم برگرداند. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی