[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۵
  • دوره جدید

تعیین تکلیف طولانی کمربندی ، روزنامه شیراز نوین

نماینده شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی خواستار تعیین تکلیف کمربندی‌های شهر شیراز از سوی شهرداری و شورای شهر شد.
ابراهیم عزیزی در همایش اعضای شوراهای اسلامی محلات شیراز که در سالن همایش‌های شورا برگزار شد، ضمن اشاره به عملکرد مجلس در سه حوزه ملی، استانی و شهری اظهار داشت: امروز در حالی از کمربندی شیراز صحبت می‌کنیم که اصفهان رینگ چهارم کمربندی خود را احداث می‌کند. او افزود: رایزنی‌ها برای احداث کمربندی جنوب و شمال شرق در حوزه ملی انجام شده، اما این شورای شهر و شهرداری شیراز است که باید سریعاً در این خصوص تصمیم بگیرند.
نایب‌رئیس اول کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: امیدواریم با تلاشی که شورا و شهرداری انجام می‌دهند، شاهد تسریع در انجام این پروژه مهم باشیم؛ چراکه کمربندی جنوب شیراز امروز یک قتلگاه شده است. او در ادامه با اشاره به آخرین اقدامات در حوزه آب گفت: تخصیص ۴۰۰میلیون مترمکعب آب از خلیج فارس به استان فارس از اقدامات خوب بوده است که علی رغم سنگ‌اندازی‌ها در حال انجام است.
نایب‌رئیس اول کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: انتقال آب از سد تنگ سرخ بشار و سد درودزن نیز در دست اقدام است که در مجموع نیاز شهرستان شیراز به خوبی برطرف خواهد شد.
عزیزی درمورد آخرین پیگیری‌ها در خصوص خطوط ریلی نیز گفت: راه آهن شیراز- گل‌گهر به مناقصه خواهد رفت و دو قطعه راه آهن شیراز- بوشهر نیز در مناقصه است.
نماینده شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی درمورد آزادراه شیراز- اصفهان نیز گفت: قطعه هشت آزادراه به طول ۵۶ کیلومتر به آزادراه شیراز- بوشهر متصل خواهد شد؛ ضمن اینکه تکمیل قطعه هفت نیز در دست اقدام است. عزیزی درمورد خط انتقال فرآورده از مهرآران به شیراز گفت: این خط در حال اقدام است؛ ضمن اینکه خط انتقال پروپیلن نیز دنبال شده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی