[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۵
  • دوره جدید

پرداخت ۲۷۵میلیارد ریال تسهیلات دامدارکارت ، روزنامه شیراز نوین

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان فسا گفت: در قالب طرح پرداخت تسهیلات دامدارکارت، تاکنون ۲۷۵میلیارد و ۸۵۳میلیون ریال تسهیلات سرمایه در گردش دام و طیور به دامداران شهرستان فسا پرداخت شده است.
ناصر انصاری اظهار داشت: این تسهیلات به دامداران دارای دام‌های هویت‌دار و پلاک‌کوبی شده اختصاص یافته و متناسب با ظرفیت فعالیت متقاضی قابل تصویب است که با هدف کمک به تأمین نقدینگی دامداران برای تهیه نهاده‌های دامی از مراکز توزیع معرفی شده از سوی جهاد کشاورزی در اختیار بهره‌برداران قرار می‌گیرد.
وی با اشاره به اینکه در پی اجرای طرح مردمی‌سازی یارانه‌ها، واحدهای پرورش دام و طیور با پرداخت تسهیلات ویژه سرمایه در گردش حمایت می‌شوند، افزود: پرداخت این تسهیلات با توجه به شناور بودن تا زمانی که اعتبار سرمایه در گردش وجود دارد، ادامه خواهد داشت.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان فسا اظهار کرد: تاکنون ۲هزار و ۲۹ نفر برای دریافت تسهیلات طرح حمایتی سرمایه در گردش دام و طیور در سامانه سیتا ثبت نام کرده‌اند که بیش از ۶۱۶ نفر از این بهره‌برداران موفق به دریافت تسهیلات شده‌اند و مابقی در حال تشکیل 
پرونده می‌باشند.
وی بیان کرد: دامداران شهرستان با ثبت نام در سامانه سیتا برای تأمین سرمایه در گردش نهاده‌های دامی خود اقدام کرده و پس از دریافت تأییدیه توسط جهاد کشاورزی، به بانک‌های کشاورزی شهرستان معرفی می‌شوند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی