[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۳
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فروردین

امروز احساس می کنید تعهدات اجتماعی‌تان بیش از اندازه شما را تحت فشار قرار داده و محدود کرده اند، به همین دلیل هم دنبال راه فراری هستید تا خودتان را نجات دهید. زمان زیادی برای نقشه پردازی ندارید و باید بلافاصله دست به کار شوید، ولی خوشبختانه شما توانایی این را دارید که در چنین موقعیت هایی بی آن که هیجان زده شوید اوضاع را تحت کنترل خود دربیاورید. 

اردیبهشت

راه‌هایی که در حال حاضر در مقابل خود می‌بینید با یکدیگر در تعارض هستند، چرا که نیازهای شخصیتان شما را به راهی کشانده و توقعاتی که دیگران از شما دارند نیز شما را به سویی دیگر می‌کشانند. در حالت عادی شما گزینه‌های پیش رویتان را مورد تجزیه و تحلیل قرار می‌دادید تا راهی را که منطقی‌تر است انتخاب کنید؛ اما در شرایط موجود شاید بهترین راه این باشد که بین هر دوی این‌ها تعادلی منطقی ایجاد کنید.

خرداد

در حال حاضر احساسات درونی شما از قدرتی بیش از پیش برخوردار هستند و می‌توانید نیازها و خواسته‌های اطرافیانتان را درک کنید. این موضوع به شما کمک خواهد کرد آشنایی‌هایتان را به دوستی و دوستی‌هایتان را به پیوندهایی عمیق و پایدار تبدیل کنید و حتی رابطه عاشقانه‌تان را نیز تحت تأثیر قرار داده و بهبود خواهد بخشید. شاید هم دارید رابطه عاطفی گذشته‌تان را برای همیشه پشت سر می‌‌گذارید.

تیر

ماه گذشته این فرصت را در اختیار شما قرار داد که شناخت بهتری نسبت به خودتان پیدا کنید و برخی جنبه های شخصیت خود را محکم‌تر کرده و به ثبات برسانید. حالا شما دارید وارد مرحله پذیرش می شوید و خودتان را به همان صورتی که هستید قبول می کنید و این کار شما قطعاً پاداش ها و نتایج مطلوبی برایتان به همراه خواهد داشت. امروز شما کمی بی صبر هستید.

مرداد

امروز برای شما آغازگر دوره ای خوشایند و همراه با احساس رضایتمندی خواهد بود. شما به طور خاصی احساس خوشحالی و خوشبختی می کنید. اعتماد به نفس، آرامش و کاریزمای قابل توجهی که در این شرایط پیدا کرده اید هر جایی که بروید توجه دیگران را به خود جلب خواهند کرد. شما چند ماه گذشته فشار زیادی به خود وارد کرده و از منابع انرژی خود بیش از اندازه استفاده کرده اید.

شهریور

اکنون زمان فوق العاده ای برای رها شدن از هر چیزی است که بین شما و رسیدن به اهدافتان فاصله ایجاد می کند. محدودیت های خودتان و آنچه نمی‌توانید تغییر دهید را بپذیرید، اما به سادگی هم از میدان به در نروید. وقتی نقشه و برنامه مشخصی در دست داشته باشید، بیشترین اعتماد به نفس را در رابطه با آینده تان خواهید داشت. 

مهر

چند هفته آینده برای شما منافع مادی بسیاری را به همراه خواهند داشت؛ شما این اواخر به سختی کار کرده اید و هیچ تعجبی ندارد اگر بالاخره نتیجه زحماتتان را به صورت ملموسی به دست بیاورید و ببینید که چقدر از مسیر را طی کرده‌اید. امروز شما می توانید خیلی خوب با دیگران ارتباط برقرار کرده و با درک احساسات و نیازهایشان آنها را با خود همراه کنید، از این موقعیت بیشترین بهره ممکن را ببرید. 

آبان

شرایط کیهانی موجود ایجاب می کنند که شما تلاش بیشتری از خودتان نشان بدهید و برای این کار باید از عالم فکر و خیال بیرون آمده و با دنیای واقعی روبرو شوید. سعی شما برای به دست آوردن استقلال کمی غیرمنطقی شده است و دارید از همه فاصله می گیرید؛ باید کمی بیشتر با دیگران ارتباط برقرار کنید و حداقل از حمایت عاطفی آنها بهره مند شوید. امروز مسائل عاطفی برای شما همچون معمایی پیچیده هستند.

آذر

 امروز در ابتدای روز وقتی به اهدافتان فکر می‌کنید مسیر مستقیمی را پیش روی خودتان می بینید که بدون هیچ گونه پستی و بلندی شما را یکراست به مقصدتان خواهد رساند. با این حال هر چه در طول روز پیش می‌روید می بینید که دو راهی های زیادی سر راهتان پیدا می شوند و انتخاب راهی که باید ادامه دهید برای شما بسیار دشوار خواهد بود. 

دی

امروز کمی احساس سرگشتگی می کنید و قاطعیت و آسودگی خیال جای خود را به علامت سوال بزرگی داده است. احساس می کنید هر راهی را که در پیش می گیرید ناگهان در میانه راه به جایی می رسد که معلوم نیست به کجا خواهد رسید. شما احساس می کنید که در یک ماه گذشته برای هدایت زندگی عاطفی‌تان تلاش بسیار زیادی کرده اید.

بهمن

امروز انرژی مثبت قابل توجهی را برای شما به ارمغان خواهد آورد که در ماه آینده نیز کم و بیش ادامه خواهد داشت. شما با افراد بسیاری آشنا خواهید شد و روابط رضایت بخشی را، چه از لحاظ فکری و چه عاطفی، با آنها خواهید داشت. ماهی که پیش رو دارید نوید بخش اتفاقاتی بسیار خوب و موفقیت های بسیار خواهد بود. شاید پر رنگ ترین جنبه های زندگی‌تان در ماه آینده در زمینه مسائل عاطفی باشند. 

اسفند

چند هفته آینده برای شما دوره ای همراه با احتیاط و کمی ترس خواهد بود. شما کمتر بیرون می روید، با دیگران و به ویژه با غریبه ها زیاد ارتباط برقرار نمی کنید، ترجیح می دهید تا جای ممکن از مرکز توجه دور بمانید. با این حال هر رابطه ای که در این دوره شکل بگیرد خیلی محکم‌تر و جدی‌تر از همیشه خواهد بود؛ زیرا با دقت و وسواس بیشتری انتخاب و آغاز شده است. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی