[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۵
  • دوره جدید

انتصاب جدید در شهرداری شیراز ، روزنامه شیراز نوین

انتصاب جدید در شهرداری شیراز 

شهردار شیراز با صدور احکام جداگانه‌ای، مدیر منطقه سه، سرپرست منطقه دو، سرپرست اداره کل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری شیراز و مشاور شهردار در امور بانوان را 
منصوب کرد.
مهندس سید احسان اصنافی با صدور حکمی، غلامرضا شهریاری را به سمت مدیر منطقه سه و محمد تولایی را به سمت سرپرست منطقه دو شهرداری شیراز منصوب کرد. نظارت بر امور مالی و وصول درآمد منطقه، نظارت بر انجام امور مربوط به خدمات شهری و اهتمام در تأمین نیازمندی‌های زیست محیطی منطقه، نظارت بر ایجاد و نگهداری فضاهای سبز و بوستان‌های منطقه، نظارت بر فرایندهای صدور پروانه‌های ساختمانی، مجوزها، پایان کار و استعلام، نظارت بر امور اجرایی ترافیکی منطقه، نظارت بر حفظ حریم منطقه و... از جمله مواردی است که در احکام مدیر منطقه سه و سرپرست منطقه دو شهرداری شیراز بر آنها تأکید شده است. 
همچنین شهردار شیراز با صدور حکمی عباداله زارعی را به سمت سرپرست اداره کل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری شیراز منصوب کرد.
مهندس اصنافی در این حکم بر مواردی همچون جلوگیری از فعالیت اماکن آلاینده و خلاف بهداشت با هماهنگی و مشارکت دیگر اداره‌های ذی‌ربط، شناسایی نقایص و مشکلات مرتبط با ایمنی طرح‌ها و پروژه‌های ارائه شده و ارائه راهکار مناسب جهت رفع مشکلات، نظارت عالی بر ساخت و سازهای محدوده مناطق جهت شناسایی افراد متخلف و... تأکید کرده است. همچنین شهردار شیراز با صدور حکمی معصومه جعفری را به سمت مشاور شهردار در امور بانوان منصوب کرد. مهندس اصنافی در حکم انتصاب مشاور شهردار در امور بانوان، انجام اقدامات کاربردی در جهت جلب مشارکت بانوان، اجرای سیاست‌ها و برنامه‌های مدون، تهیه و تدوین طرح‌هایی در جهت مشارکت بانوان کارمند در فعالیت اجتماعی، فرهنگی، بررسی و مطالعه در زمینه مسائل، مشکلات و نارسایی‌های مرتبط با امور بانوان در شهرداری و ارائه راهکارها به جهت رفع مشکلات، بررسی راهکارهای مربوط به ارتقای منزلت اجتماعی بانوان شاغل در شهرداری را از مأموریت‌های این حوزه برشمرده است. شایان ذکر است پیش از این غلامرضا شهریاری شهردار منطقه دو، کریم شکوهیان شهردار منطقه سه، احمد جعفرپور مدیرکل پیشگیری و رفع تخلفات شهری و محبوبه رضایی مشاور شهردار شیراز در امور بانوان بودند. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی