[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۵
  • دوره جدید

اصلاح سبک زندگی با رفتار هیجانی ممکن نیست، روزنامه شیراز نوین

معاون اجتماعی سپاه فجر فارس با اشاره به اهمیت اقدامات عمیق و دقیق در زمینه فعالیت‌های فرهنگی، تأکید کرد که با رفتارهای هیجانی، بدون پشتوانه مطالعاتی و علمی، نمی‌توان توفیقی در اصلاح سبک زندگی کسب کرد.
سرهنگ محمدجعفر دوستدار یکشنبه ۲۶ تیر در جمع خبرنگاران با تشریح فعالیت یک‌ساله چهارشنبه‌های طلایی که به‌صورت مستمر هر هفته در سراسر استان فارس در حال برگزاری است، از برگزاری اولین رویداد استانی و گردهمایی گروه‌های فعال در چهارشنبه‌های طلایی خبر داد.
دوستدار خاطرنشان کرد: برنامه چهارشنبه‌های طلایی، یک فعالیت ایجابی با چاشنی محبت و نوع‌دوستی در حوزه امر به معروف و نهی از منکر محسوب می‌شود که با برداشتن دوقطبی‌های کاذب، مروج فضای عقلانیت، استدلال و منطق در بین جامعه است.
وی گفت: در این برنامه دختران و زنان دغدغه‌مند ضمن فراگیری آموزش‌ و مهارت‌های لازم، با برپایی غرفه‌های جذاب در نقاط مختلف، ضمن ارتباط‌گیری هدفمند با مخاطبان و برقراری رابطه صمیمانه، در خصوص اهمیت موضوع عفت و حیا صحبت می‌کنند و نتیجه‌ این نگرش و رفتار، ضمن از بین بردن فاصله‌ها، زمینه‌ساز حس نوع‌دوستی و اقبال جامعه به زنان مؤمن و انقلابی است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی