[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۵
  • دوره جدید

هَت‌تریک هیئت بدنسازی فارس کامل شد، روزنامه شیراز نوین

هیئت بدنسازی و پرورش اندام استان فارس در یک روز سه مسابقه (پاورلیفتینگ، فیتنس و مچ اندازی بانوان) را در سه سالن با حضور بیش از ۳۶۰ ورزشکار برگزار کرد.
رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام استان فارس در این باره گفت: تا امروز هیئت بدنسازی و پرورش اندام تجربه برگزاری سه مسابقه در یک روز را نداشت، اما با توجه به توانمندی‌ها و شایستگی‌های کادر اجرایی هیئت باعث شد از این سه رویداد بزرگ هراس نداشته باشیم و در یک روز سه مسابقه سنگین را بتوانیم تدارک ببینیم و اجرای صحیح، اصولی و استاندارد در برگزاری مسابقات 
داشته باشیم.
محمدعلی فرهنگ مهر ادامه داد: هیئت بدنسازی و پرورش اندام فارس موفق شد در یک روز سه بزرگ‌قهرمانی باشگاه‌های استان را در رشته‌های زیرمجموعه خودش با موفقیت برگزار کند.
مسابقه اول پنجشنبه ۲۳ و جمعه ۲۴ تیرماه در رشته پاورلیفتینگ با لوازم با حضور بیش از ۱۰۵ ورزشکار در سالن یادگار امام برگزار شد.
این مسابقات طی دو روز و در تمامی رده‌های وزنی و سنی برگزار شد و در انتهای مسابقات به نفرات برتر حکم قهرمانی و مدال اهدا گردید و در بخش تیمی شهرستان خرم بید مقام اول، باشگاه برتر شیراز مقام دوم و باشگاه نسیم شیراز مقام سوم را کسب کردند. وی اظهار کرد: در رشته ورزشی فیتنس که بخش فیتنس چلنج پس از حدود دو سال راه اندازی، برای دومین بار مسابقات قهرمانی باشگاه‌های استان فارس را برگزار کرد، شاهد حضور چشمگیر بیش از ۱۲۰ ورزشکار در این رشته نوپا بودیم و در آینده ای نزدیک این رشته ورزشی علاقه‌مندان بیشتری را به خود جذب خواهد کرد.
رقابت‌های فیتنس در سالن خانه بسکتبال شیراز جمعه ۲۴ تیرماه در دو بخش طلایی و نقره ای برگزار شد. فرهنگ مهر ادامه داد: سومین مسابقه، مچ اندازی بخش بانوان بود که با حضور ۱۴۰ ورزشکار در سالن شهدای والفجر برگزار شد که در بخش تیمی رده سنی بزرگسالان شهرستان زرقان مقام اول، باشگاه موج قدرت شهرستان شیراز مقام دوم، شهرستان آباده مقام سوم و همچنین در بخش تیمی رده سنی امید بانوان باشگاه ایران جوان از شهرستان شیراز مقام اول، شهرستان اقلید مقام دوم و شهرستان کازرون مقام سوم را کسب کردند و در این دوره مسابقات از رویا مهبودی قهرمان آسیا تقدیر و تجلیل شد.
محمدعلی فرهنگ مهر در پایان گفت: در این سه مسابقه بعد از شناخت نفرات برتر در هر رشته ورزشی، تیم منتخب استان فارس شکل خواهد گرفت و جهت حضور قدرتمند افراد در مسابقات قهرمانی کشور، نفرات برتر برگزیده خواهند شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی