[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۲۱
  • دوره جدید

فارس در نمایشگاه سلامت عمان حضوری فعال داشته باشد، روزنامه شیراز نوین

به گزارش دریافتی شیرازنوین، رئیس کمیسیون گردشگری و کسب و کارهای وابسته اتاق بازرگانی استان فارس بر لزوم حضور مؤثر و فعال بخش گردشگری سلامت این استان در نمایشگاه گردشگری سلامت به میزبانی کشور عمان، تأکید کرد.
سهراب شرفی در جلسه کمیسیون گردشگری و کسب و کارهای وابسته اتاق بازرگانی فارس که با موضوع هماهنگی حضور بیمارستان‌های استان در نمایشگاه سلامت عمان برگزار شد، گفت: در راستای برگزاری نمایشگاه سالانه گردشگری سلامت عمان و صحنه رقابت ایجادشده با کشورهای همسایه، ظرفیت بخش سلامت فارس باید از فرصت حضور و معرفی توانمندی‌های خود در این نمایشگاه بهره ببرند.
وی افزود: این نمایشگاه ۴ تا ۶ مهرماه امسال در کشور عمان برگزار می‌شود که پیشنهاد ما به عنوان پارلمان بخش خصوصی، اختصاص بخشی به عنوان پاویون استان فارس با مشارکت فعالان بخش خصوصی استان به صورت متمرکز در این نمایشگاه است.
شرفی با بیان اینکه حضور واحد استان فارس به صورت تجمیعی و متمرکز می‌تواند گام مهمی در جهت گردشگری سلامت استان باشد، گفت: نکته مهم حضور بخش خصوصی فارس با قرار گرفتن دو بازوی تخصص و بازاریابی در کنار هم، در این نمایشگاه است.
او گفت: با توجه به توانمندی‌های منحصر به فرد بیمارستان‌ها و تخصص و تبحر پزشکان استان و متخصصان بازاریابی بخش خصوصی، فارس شرایط حضور موفقی را در این نمایشگاه 
خواهد داشت.
شرفی با بررسی شرایط حضور بخش خصوصی در پاویون استان در این نمایشگاه اضافه کرد: اولویت با حضور بیمارستان دارای گواهی‌ نامه IPD در نمایشگاه سلامت عمان است و همچنین در طول زمان برگزاری نمایشگاه نیاز است پزشکان متخصص نیز در غرفه استان حضور داشته باشند.
عضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی فارس ادامه داد: بازاریابی مطلوب نکته حائز اهمیت برای شرکت در این نمایشگاه است؛ زیرا حضور مستقیم و ارتباط رودررو مؤثرترین راه برای گسترش همکاری‌هاست که این مهم می‌تواند سامان‌دهی و افزایش ورودی گردشگری سلامت استان را نیز به همراه داشته باشد.
شرفی تأکید کرد: این نمایشگاه می‌تواند زمینه شناساندن توانمندی‌های گردشگری سلامت استان با تأکید بر برندسازی و تبلیغات همه جانبه و زمینه رشد و توسعه صنعت گردشگری سلامت استان را فراهم کند.
رئیس کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی فارس در بخش دیگری از سخنان خود اعلام کرد: به زودی همایش بزرگی در حوزه گردشگری سلامت با هماهنگی این اتاق به عنوان نماینده بخش خصوصی و دانشگاه علوم پزشکی برای استانداردسازی بیمارستان‌های پذیرنده سلامت IPD در شیراز برگزار می‌شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی