[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۵
  • دوره جدید

صعود نمایندگان فیروزآباد و زرقان به لیگ یک فوتبال فارس، روزنامه شیراز نوین

به گزارش روابط عمومی ‌‌هیئت فوتبال فارس و به نقل از خلیل حاجی‌پور رئیس کمیته مسابقات، مسابقات نیمه نهایی فوتبال دسته دوم استان فارس عصر دوشنبه 27 تیرماه  به میزبانی شهرستان‌های زرقان و اقلید برگزار گردید. در زرقان تیم ‌ایرانجوان ‌این شهر توانست با نتیجه دو بر یک سپاهان شیراز را شکست دهد و راهی لیگ دسته اول شود. همچنین در شهرستان اقلید تیم میعاد ‌این شهر میزبان فرهنگیان شاهد فیروزآباد بود که با یک گل نتیجه را به میهمان خود واگذار کرد و با توجه به ‌این نتیجه فرهنگیان شاهد فیروزآباد راهی لیگ دسته یک استان در سال 1402 گردید.  
خلیل حاجی‌پور ضمن تشکر از میزبانی شهرستان‌های فیروزآباد، اقلید و زرقان که در مرحله گروهی و مسابقات نیمه نهایی میزبان مسابقات فوتبال دسته دوم بزرگ‌سالان استان بودند، ادامه داد: مسابقات دسته دوم بزرگ‌سالان فارس  به صورت متمرکز  برگزار شد. وی افزود: باید به صورت ویژه از تمام همکاران خودم در هیئت فوتبال، ناظران، نمایندگان و داوران عزیز و همچنین رؤسای اداره ورزش و جوانان و هیئت فوتبال شهرستان‌های میزبان که در طول مسابقات برای هر چه بهتر برگزار شدن ‌این مسابقات تلاش کردند، تشکر کنم.
 مسابقات دسته دوم بزرگ‌سالان استان فارس با شرکت 10 تیم و در دوگروه 5 تیمی ‌‌برگزار شد و دوشنبه 27 تیرماه با برگزاری دیدارهای نیمه نهایی و صعود تیم‌های ‌ایرانجوان زرقان و فرهنگیان شاهد فیروزآباد به کار خود پایان داد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی