[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۲۱
  • دوره جدید

کاهش آسیب‌ها هم‌افزایی می‌خواهد، روزنامه شیراز نوین

در دیدار مدیرکل بهزیستی فارس با آیت‌الله کلانتری مطرح شد:
کاهش آسیب‌ها هم‌افزایی می‌خواهد
 
تولیت حرم حضرت احمد بن موسی شاهچراغ(ع): نشر پیام‌های آموزشی در اولویت باشد 

در چهارمین روز از هفته بهزیستی مراسم دیدار محمدرضا هوشیار مدیرکل بهزیستی فارس با آیت الله کلانتری تولیت حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) به مناسبت گرامیداشت هفته بهزیستی برگزار شد.
 به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل بهزیستی استان فارس، آیت الله کلانتری تولیت حرم مطهر احمد بن موسی شاهچراغ(ع) ضمن تبریک دهه امامت و ولایت و گرامیداشت هفته بهزیستی، گفت: تلاش برای رفع مشکلات اقشار نیازمند کمک و رفع آسیب‌های اجتماعی از جمله وظایف حکومت اسلامی است؛ لذا سازمان بهزیستی به عنوان متولی این امور نقش حاکمیتی را عهده دار است و باید با همکاری تمامی ارگان‌ها، کمک خیران و کار جهادی زمینه ای فراهم شود تا این سازمان امور را به بهترین وجه به سرانجام برساند. 
آیت الله کلانتری افزود: تشکیل نهاد ارزشمند سازمان بهزیستی از برکات انقلاب اسلامی است و از آنجایی که دشمن به دنبال ایجاد یأس و عدم تحرک در جوانان ماست، باید وظایف خود را خوب بشناسیم و در آگاه‌سازی جوانان بکوشیم.
 محمدرضا هوشیار مدیرکل بهزیستی فارس نیز ضمن تشریح بخشی از عملکرد‌های سازمان بهزیستی در حوزه‌های مختلف، پیشگیری سطح اولیه یعنی ارائه آموزش‌های لازم را ضروری عنوان کرد و گفت: بی‌توجهی به آموزش یک معضل است و صدمات زیادی را به جامعه و جوانان وارد می‌کند که در درازمدت با ضررهای آن مواجه خواهیم شد.
 مدیرکل بهزیستی فارس خواستار مشارکت بهزیستی فارس و آستان مقدس احمد بن موسی شاهچراغ(ع) در زمینه‌های مختلف شد و عنوان کرد: آستان مقدس احمد بن موسی شاهچراغ(ع) و فضاهای اطراف با توجه به زائرپذیر بودن و حجم تردد، محل مناسبی برای ترویج پیام‌های پیشگیرانه، معرفی خدمات سازمان بهزیستی، استقرار تیم اورژانس ۱۲۳ بهزیستی فارس جهت آموزش و ارائه خدمات به همشهری‌ها و هم‌استانی‌های گرامی است.
 تولیت حرم حضرت احمد بن موسی شاهچراغ(ع) نیز با بیان اینکه حجم عظیم حوزه عملکردی بهزیستی نیاز به هم افزایی همه ارگان‌ها و خیران دارد، گفت: با توجه به حجم زیاد زائران، بهترین فرصت است تا پیام‌ها را نشر بدهیم و به مردم آموزش‌های لازم برای عکس العمل در مواقع بحران را آموزش بدهیم و همچنین آماده همکاری با بهزیستی فارس در هر زمینه ممکن هستیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی