[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۵
  • دوره جدید

مدیرکل زندان‌های فارس: آزادی ۲۳ زندانی از زندان‌های فارس، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل زندان‌های فارس:
آزادی 23 زندانی از زندان‌های فارس

نمایشگاه کانون‌های خدمت رضوی در جوار حرم مقدس حضرت ثامن الحجج(ع) درحال برگزاری می‌باشد و طی ارتباط تصویری تولیت آستان قدس رضوی و مدیرکل زندان‌های استان فارس، تعداد 23 نفر از زندانیان جرائم غیرعمد در حاشیه این مراسم، در روز میلاد امام موسی کاظم(ع)، از زندان آزاد شدند و به کانون گرم خانواده بازگشتند. مدیرکل زندان‌های فارس گفت: تعداد 23 نفر از زندانیان جرائم غیرعمد در روز میلاد امام موسی کاظم(ع)، از زندان آزاد شدند و به کانون گرم خانواده بازگشتند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان‌های استان فارس، اسحاق ابراهیمی مدیرکل زندان‌های فارس در این ارتباط تصویری از اقدامات شایسته آستان قدس در یک سال گذشته در جهت کمک به فراهم کردن زمینه آزادی زندانیان جرائم غیرعمد، تشکر کرد و گفت: با همت آستان قدس، سال گذشته 48 زندانی زن با مبلغ 18میلیارد و 968میلیون ریال از زندان آزاد شدند و دیروز همزمان با میلاد امام موسی کاظم(ع) نیز 23 زندانی (5 زندانی زن و 18 زندانی مرد) از زندان‌های استان آزاد شدند.
اسحاق ابراهیمی افزود: برای آزادی تعداد 23 زندانی، آستان قدس رضوی مبلغ 7میلیارد و 661میلیون ریال کمک کرده است که جای قدردانی دارد.
حجت الاسلام مروی تولیت آستان قدس رضوی در این جلسه ضمن بیان این مطلب که آزادی زندانیان جرائم غیرعمد کار شایسته ای می‌باشد که با همت سازمان زندان‌ها و آستان قدس انجام می‌شود، گفت: با استعانت از ذات اقدس الهی، با فراهم شدن زمینه آزادی این افراد، کمک شایانی در جهت تحکیم بنیان خانواده‌های این زندانیان می‌شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی