[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۵
  • دوره جدید

مجتمع خدمات رفاهی بین‌راهی در سروستان ساخته می‌شود، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی فارس اعلام کرد: نخستین مجوز ایجاد مجتمع خدمات رفاهی بین‌راهی در استان فارس صادر شد. این مجتمع در شهرستان سروستان ساخته می‌شود.
سید مؤید محسن‌نژاد روز چهارشنبه در این باره اظهار کرد: بر اساس مصوبه پنجاه و پنجمین هیئت مقررات‌زدایی مبنی بر صدور مجوز مجتمع‌های خدماتی رفاهی بین‌راهی توسط وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، نخستین مجوز ایجاد مجتمع خدماتی رفاهی بین‌راهی در شهرستان سروستان صادر شد.
مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی فارس ادامه داد: این مجتمع بین‌راهی در زمینی به مساحت ۱۵هزار مترمربع با سرمایه‌گذاری اولیه ۲میلیارد ریال و اشتغال ۳۰ نفر در زمان بهره‌برداری ایجاد خواهد شد.
محسن نژاد افزود: این مجتمع‌ها مکان‌هایی برای ارائه خدمات گردشگری به مسافران بین‌راهی هستند که خدمات متمرکز و مناسب آنها در تأمین ‏امنیت و رفاه حال گردشگران، فراهم کردن آسایش، کاهش تصادفات، کاهش اتلاف وقت و افزایش جاذبه‌های گردشگری و فرهنگی بسیار مؤثر است.
او ادامه داد: تسهیل شرایط سرمایه‌گذاری در بهره‌برداری از مجتمع‎های خدماتی رفاهی بین‌راهی و تیر پارک‌ها از اهداف صدور مجوز این‌گونه تأسیسات به استناد ماده ۷ قانون توسعه صنعت ایران‌گردی و جهان‌گردی مصوب سال ۱۳۷۰ است.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی