[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۵
  • دوره جدید

۴۴ تن سنگ کرومیت قاچاق به مقصد نرسید ، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی «بختگان» از توقیف دو دستگاه کامیون و کشف 44 تن سنگ کرومیت قاچاق به ارزش 3میلیارد و 800میلیون ریال خبر داد.
سرهنگ «احمد رحمانی» در گفت‌وگو با پایگاه خبری پلیس، بیان کرد: مأموران انتظامی پاسگاه «تنگ حنا» این شهرستان هنگام کنترل خودروهای عبوری، در یک عملیات به دو دستگاه کامیون حامل بار مشکوک شدند و آن را برای بررسی بیشتر متوقف کردند.
وی ادامه داد: مأموران موفق شدند در بازرسی از این کامیون‌ها، 44 تن سنگ کرومیت قاچاق و فاقد مدارک قانونی کشف کنند.
فرمانده انتظامی بختگان با بیان اینکه در این راستا هر دو راننده به مرجع قضایی معرفی شدند، افزود: کارشناسان ارزش این محموله قاچاق را 3میلیارد و 800میلیون ریال برآورد کرده‌اند.                                     
کشف 10 کیلو تریاک در بازرسی از پراید
فرمانده انتظامی «شیراز» از توقیف سواری پراید و کشف 10 کیلو تریاک در بازرسی از آن خبر داد. سرهنگ «فرج شجاعی» در گفت‌وگو با پایگاه خبری پلیس، بیان کرد: مأموران انتظامی کلانتری «12 فخرآباد» شیراز با اقدامات فنی مطلع شدند راننده یک سواری در بلوار اتحاد در حال خرید و فروش مواد مخدر می‌باشد که بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند. وی افزود: مأموران سریعاً پس از هماهنگی با مقام قضایی، به محل مورد نظر اعزام و با اقدامات فنی موفق شدند خودرو را شناسایی و آن را توقیف کنند. فرمانده انتظامی شیراز با اشاره به اینکه در بازرسی از سواری پراید 10 کیلو تریاک کشف شد، گفت: راننده برای سیر مراحل قانونی روانه 
دادسرا شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی