[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۵
  • دوره جدید

صنایع غذایی مینوی فارس خوش درخشید ، روزنامه شیراز نوین

شرکت صنایع غذایی مینوی فارس در همایش گرامیداشت روز جهانی ایمنی غذا در استان فارس، با کسب عناوین برتر خوش درخشید.
به گزارش شیرازنوین، مدیرعامل شرکت صنایع غذایی مینو فارس در حاشیه همایش گرامیداشت روز جهانی ایمنی غذا، با اعلام این خبر گفت: بیش از شش دهه از تأسیس گروه صنعتی مینو می‌گذرد و مردم بسیاری از طعم‌های صنعت غذا را با محصولات این مجموعه تولیدی کلان می‌شناسند. دکتر محمد فرید خان‌صنمی در گفت‌وگوی اختصاصی با شیرازنوین، با اشاره به این موضع که شرکت مینوی فارس از سال ۱۳۸۵ در راستای تولید محصولات سلامت‌محور گام‌های استواری برداشته، اظهار داشت: گروه صنعتی مینو با هدف کاهش هزینه‌های حمل و نقل و تولید محصولات تازه و سلامت‌محور، اقدام به تأسیس کارخانجات کلان تولیدی در سطح کشور کرده است.
وی با بیان اینکه معرفی محصولات خوشنام مینو برای جهانیان در زمره سیاست‌های اصلی این شرکت قرار می‌گیرد، اظهار داشت: مینو برند نام آشنا و معتبر ایرانیان از دیرباز بوده است و به موازات آن در تمامی این سال‌ها شرکت مینوی فارس به 5 قاره جهان صادرات داشته است.
مدیرعامل شرکت مینو فارس در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به نقش ارزنده این شرکت در اشتغال‌زایی و رشد تولید ناخالص ملی بیان کرد: در گروه صنعتی مینو، قریب به هشت‌هزار نفر به صورت مستقیم مشغول به فعالیت هستند و در کنار تولید صنایع غذایی سلامت‌محور، در زمینه‌های بسته‌بندی و پخش نیز فعالیت‌های چشمگیری دارد.
دکتر خان‌صنمی با بیان اینکه برای جهانی‌سازی برند پرافتخار مینو برنامه‌های بلندمدتی پایه‌ریزی شده است، خاطرنشان کرد: گروه صنعتی مینو با هدف حفظ سلامت و امنیت غذایی جامعه بیش از 800 قلم کالا بر مدار تولید دارد و کارخانه مینوی فارس تنها کارخانه گروه مینو است که در حوزه تولید محصولات سلامت‌محور، به‌عنوان بزرگ‌ترین پالایشگاه خرما و مشتقات آن بر مدار بهره‌برداری قرار گرفته است.
او بیان اینکه محصولات معتبر ایرانی توان رقابت با برندهای مطرح خارجی از لحاظ کیفیت را دارند، اظهار داشت: شرکت مینو در بسیاری از کشورهای جهان حضور پررنگی دارد.
بر اساس این گزارش، شایان ذکر است مجموعه صنایع غذایی مینو فارس 18 قلم کالا در استان فارس را بر مدار تولید دارد.
این گزارش می‌افزاید: شرکت صنایع غذایی مینوی فارس در همایش گرامیداشت روز جهانی ایمنی غذا، به عنوان صنعت برتر و مسئول فنی این مجموعه به عناوین برتر دست یافتند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی