[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۵
  • دوره جدید

عروسی عزا شد سرهنگ افرامن: فردی با اسلحه شکاری به‌صورت سهوی ، روزنامه شیراز نوین

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس فارس: رسم غلط تیراندازی در عروسی منجر به مرگ جوان مرودشتی شد 
عروسی عزا شد 

سرهنگ افرامن: فردی با اسلحه شکاری به‌صورت سهوی 
به سمت یک مدعو شلیک کرد

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس فارس گفت: بر اثر تیراندازی در مراسم عروسی، یکی از شهروندان در شهرستان مرودشت به قتل رسید. سرهنگ «حمید افرامن» در گفت‌وگو با پایگاه خبری پلیس، بیان کرد: در پی اعلام خبری به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر اینکه جوانی 33ساله بر اثر تیراندازی با سلاح شکاری در شهرستان مرودشت مجروح و به بیمارستان منتقل شده است، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی افزود: مأموران پلیس آگاهی مرودشت در بررسی‌های اولیه مطلع شدند که پنجشنبه شب فردی 30ساله در یک مراسم عروسی به هنگام شادی با اسلحه شکاری به صورت سهوی به سمت دوست 33ساله خود تیراندازی کرده که وی بر اثر شدت جراحات وارده در بیمارستان فوت می‌شود.   
رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس فارس گفت: مأموران تحقیقات خود را آغاز و ضارب را شناسایی کردند و با رایزنی با بزرگان و متنفذان محلی، قاتل خود را به پلیس آگاهی معرفی کرد و تسلیم قانون شد.
سرهنگ افرامن با اشاره به اینکه سلاح شکاری به کار رفته در قتل کشف شد، بیان داشت: قاتل در تحقیقات به عمل آمده به قتل ارتکابی اعتراف کرد و پس از تشکیل پرونده، برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.
وی با بیان اینکه تیراندازی در مراسم‌های جشن و عزا از رسم‌های غلطی است که بیشتر اوقات باعث وقوع حوادث تلخ و ناگواری همانند واقعه اخیر می‌شود، گفت: پلیس قاطعانه با افرادی که اقدام به خرید و فروش و نگهداری سلاح‌های غیرمجاز می‌کنند، برخورد می‌کند و از شهروندان درخواست می‌شود در صورت اطلاع از اینگونه موارد، مراتب را از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند تا برخورد قانونی با متخلفان صورت گیرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی