[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۲۱
  • دوره جدید

پشتیبانی از خانواده‌های قربانیان سیل استهبان، روزنامه شیراز نوین

 سعیدرضا امیرآبادی- گروه خبر
مدیرکل تأمین اجتماعی استان فارس ضمن عرض تسلیت حادثه سیل استهبان به عموم هموطنان خصوصاً خانواده‌های آسیب دیده از حادثه مذکور، از تشکیل کارگروهی ویژه به منظور حمایت و پشتیبانی از بازماندگان قربانیان سیل استهبان که تحت پوشش چتر حمایتی این سازمان بودند، خبر داد.
به گزارش شیرازنوین، ابراهیم کشاورز با عرض تسلیت به بازماندگان این حادثه دلخراش اظهار داشت: با توجه به دستور ویژه دکتر میرهاشم موسوی، مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی، کارگروه ویژه ای به منظور حمایت از بازماندگان قربانیان سیل استهبان که تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی قرار داشتند، تشکیل شد.
او با اشاره به این نکته که چهار نفر از جان‌باختگان حادثه سیل استهبان تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی قرار داشتند، افزود: پرونده این افراد در اسرع وقت موردبررسی قرار گرفت و مشمول پرداخت مستمری، هزینه‌های کفن و دفن و سایر موارد قانونی می‌شوند.
این مقام ارشد سازمان تأمین اجتماعی استان با بیان اینکه روند تشکیل پرونده و پرداخت مستمری این افراد فارغ از بوروکراسی‌های اداری انجام می‌شود، اظهار داشت: با رؤسای شعب سازمان تأمین اجتماعی در شهرستان‌های داراب، فسا و نی‌ریز هماهنگی‌های لازم انجام شده و پرونده این افراد خارج از نوبت در دست بررسی قرار می‌گیرد.
کشاورز با اعلام این خبر که مستمری مردادماه بر اساس حق بیمه‌ای که پرداخت شده به بازماندگان این افراد پرداخت می‌شود، افزود: امیدواریم ارائه این خدمت از سوی سازمان تأمین اجتماعی، مرهم کوچکی بر آلام بی‌کران مصیبت دیدگان باشد.
این مقام مسئول در بخش پایانی سخنانش اظهار داشت: این اولین باری نیست که سازمان تأمین اجتماعی به یاری حادثه دیدگان می‌شتابد و هر زمان که شاهد حوادث غیرمترقبه ای در سطح استان باشیم، بازماندگان افراد تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی از مستمری‌های قانونی برخوردار می‌شوند.
شایان ذکر است چهار نفر از سانحه دیدگان سیل استهبان به نام‌های معصومه زرین قلم، گل آفتاب زرین قلم از شهرستان فسا، وحید نسیمی از داراب و محمدرضا مهربان پور از افراد تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی بودند که در سیل اخیر استهبان جان باختند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی