[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۵
  • دوره جدید

شهردار منطقه سه: گسترش فضای سبز تقویت نشاط و سرزندگی است، روزنامه شیراز نوین

شهردار منطقه سه:
گسترش فضای سبز تقویت نشاط و سرزندگی است

غلامرضا شهریاری شهردار منطقه سه کلان‌شهر شیراز صبح دیروز از وضعیت بوستان‌ها و فضای سبز سطح این منطقه از شهرداری بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه سه، شهریاری شهردار این منطقه در بازدید از وضعیت بوستان‌ها و فضای سبز نقاطی از سطح منطقه سه شهرداری، گفت: توجه به امکانات رفاهی شهروندان، تقویت نشاط و سرزندگی اجتماعی و زیباسازی و گسترش فضای سبز شهری برای این شهرداری دارای ارزش و اهمیت است. وی به نقش فضای سبز شهری در بهبود کیفیت محیط زیست، زیبایی بخشی به سیما و منظر شهری و ارتقای نشاط روحی شهروندان اشاره کرد و افزود: بنا بر اهمیت این موضوع و به منظور نظارت دقیق تر بر فضای سبز شهری و ارائه خدمات مطلوب تر به شهروندان، بازدیدهای میدانی مستمر از سطح منطقه در دستور کار خواهد بود تا ضمن شناسایی کمبودها و نیازهای منطقه، در جهت رفع آنها برنامه ریزی شود و در این راستا همه تلاشمان را به کار می‌بندیم.
غلامرضا شهریاری افزود: در حوزه عمرانی نیز نیازها و کمبودها مورد رصد و بررسی قرار می‌گیرد و با مشارکت و همکاری شهروندان عزیز این منطقه پروژه‌های مختلفی را متناسب با نیاز منطقه و مردم تعریف و اجرایی می‌کنیم. رفع نواقص و کمبودهای بوستان‌های سطح منطقه، برنامه ریزی برای افزایش سرانه فضای سبز شهری و اتحاد و همدلی برای تأمین رفاه و آسایش هرچه بیشتر شهروندان از دیگر مواردی بود که در این بازدید موردتأکید قرار گرفت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی