[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۳
  • دوره جدید

۸۰ شرکت قطعه‌ساز به شیراز آمدند، روزنامه شیراز نوین

بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو به مدت چهار روز از 4 الی 7 مرداد در شیراز برگزار می‌شود. به گزارش روابط عمومی شرکت نمایشگاه‌های بین المللی فارس، مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی فارس گفت: در این نمایشگاه بیش از 80 شرکت برتر در این صنعت از استان‌های فارس، تهران، البرز، اصفهان، آذربایجان غربی و شرقی، خراسان رضوی، مازندران، یزد، کردستان، گیلان، مرکزی، کرمانشاه، قزوین، سیستان و بلوچستان، همدان و بوشهر حضور دارند. فرهادی با اشاره به اینکه بیش از 75 درصد مشارکت کنندگان غیربومی هستند، ادامه داد: نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو در مساحتی بیش دوازده‌هزار مترمربع دایر است که نسبت به دوره‌های قبل افزایش قابل ملاحظه ای داشته است.
او با بیان اینکه برخورداری از کیفیت در همه ابعاد این صنعت شرط حیات و تداوم حضور در بازار رقابت داخلی و خارجی است، اضافه کرد: کلید دستیابی به این مهم ارائه و استفاده از تازه‌های علمی در حوزه صنایع وابسته به خودرو و ارتقای دانش فعالان این 
صنعت است.
فرهادی بیان کرد: قطعه سازی به عنوان ستون و پایه اصلی صنعت خودرو در مرحله تولید خودرو در کارخانه و پس از فروش محسوب می‌شود؛ ترکیب قطعات استاندارد و باکیفیت است که تبدیل به محصول نهایی، یعنی خودرو می‌شود.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی گفت: بنابراین رعایت استانداردهای لازم در تولید قطعات خودرو موجب دوام محصول نهایی، کیفیت و نوآوری، کاهش هزینه‌ها، صرفه‌جویی در منابع و انرژی و افزایش بهره‌وری می‌شود.
او با اشاره به اینکه لازمه دستیابی به این اهداف، طراحی یک برنامه استراتژیک با پشتوانه علمی و دانش‌بنیان در حوزه مدیریت است، افزود: زنجیره تولید از تأمین منابع و مواد اولیه تا بازار عرضه و مصرف محصول نهایی توأم با سیاست‌گذاری اقتصادی کارآمد، رعایت مباحث فنی و کیفی از طراحی تا تولید و بازاریابی فروش باید در چهارچوب استاندارد‌های علمی و جهانی و بازاریابی و 
فروش باشد. 
فرهادی ادامه داد: برپایی این عنوان نمایشگاه‌ها موجب آشنایی بیش از پیش عموم علاقه‌مندان با آخرین پیشرفت‌ها و تحولات این صنعت در جهان و کمک به رشد افزایش تولید، اشتغال‌زایی، رونق تجارت و کسب و کار، فرصت سازی برای عقد قرارداد و در یک کلام تبادل تجربه، اطلاعات و دانش می‌شود.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی با بیان اینکه این رویداد صنعتی در سالن‌های حافظ، بهار، سرو و نرگس برگزار می‌شود، تصریح کرد: علاقه مندان به این نمایشگاه می‌توانند از ساعت 17 الی 22 از روز سه شنبه چهارم مردادماه تا جمعه هفتم مرداد، در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی فارس واقع در شهرک گلستان حضور پیدا کنند.
او در پایان گفت: بازدیدکنندگان قبل از ورود به سالن‌های نمایشگاه می‌توانند بلیت بازدید رایگان را از سایت نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس به آدرس www.farsfair.ir دریافت کنند. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی