[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۵
  • دوره جدید

توسعه کشاورزی با هم‌افزایی پیشکسوتان، روزنامه شیراز نوین

گردهمایی صد نفر از بازنشستگان سازمان کشاورزی سابق استان فارس در باشگاه سازمان جهاد کشاورزی این استان به مناسبت گرامیداشت روز ملی خانواده و تکریم بازنشستگان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس، این مراسم شامگاه دوشنبه سوم مردادماه با حضور علیرضا واحدی پور قائم مقام رئیس سازمان جهاد کشاورزی این استان، محسن محمدی صفری کوچی معاون توسعه مدیریت و منابع و سید عبدالوهاب نقیب جانشین رئیس اداره روابط برگزار شد. 
واحدی پور در این گردهمایی ضمن خوشامدگویی به بازنشستگان و گرامیداشت یاد و خاطره درگذشتگان گفت: بسیار خرسندیم که در جمع بنیان‌گذاران و پایه‌ریزان بخش کشاورزی استان فارس حضور داریم و آماده دریافت نقطه نظرات و پیشنهادات شما برای توسعه این 
بخش هستیم. 
این مقام مسئول با اشاره به پیگیری‌های انجام شده برای راه اندازی کانون بازنشستگان این سازمان، اظهار کرد: تلاش می‌کنیم در هفته‌های آتی این خواسته محقق شود و در کانون بازنشستگان مسائل و ایده‌های شما را پیگیری کنیم. وی با ابلاغ سلام و پیام تبریک مجتبی دهقان‌پور، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس به جمع بازنشستگان این سازمان ابراز کرد: به عقیده رئیس سازمان، بازنشستگان گنجینه ای از تجارب و اندیشه‌ها هستند و باید از این تجاربی که حاصل سال‌ها کار و تلاش است، استفاده کافی کنیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی