[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۵
  • دوره جدید

استاندار فارس: نگاه دلسوزانه به همه افراد منجر به اصلاح بهتر خواهد شد، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس با اشاره به لزوم داشتن نگاه دلسوزانه به همه افراد در بحث عفاف و حجاب، گفت: در این مسیر حتی اگر یک نفر هم هدایت شود ارزشمند است.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس، دکتر محمدهادی ایمانیه در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان، داشتن نگاه دلسوزانه به همه افراد به‌ویژه در بحث عفاف و حجاب را مهم دانست و گفت: ما در این مسیر باید وحدت داشته و حتی به افراد بدون حجاب نیز نگاه اصلاحی داشته باشیم تا نتیجه ای داشته باشد.
وی سه فاکتور اقناع‌سازی، استمرار جدی و نگاه هدایتی داشتن را در پیشرفت این مسیر مهم دانست و افزود: در این مسیر حتی اگر یک نفر هم احیا شود، ارزش دارد. استاندار فارس در ادامه، مردمی شدن را نیز مؤثر خواند و گفت: چهارشنبه‌های طلایی که به اذعان وزیر کشور استان فارس را در کشور الگو کرده است، باید مردمی‌تر شود و با قدرت ادامه یابد. وی، حفظ کرامت افراد را در این مسیر بسیار مهم عنوان کرد و گفت: با ابتکار و خلاقیت، اقدامات مربوط به بحث عفاف و حجاب را دنبال کنید و توجه داشته باشید که کرامت افراد در هر شرایطی باید حفظ شود. 
دکتر ایمانیه تلاش برای صددرصد کردن رعایت فاکتورها و شاخص‌های عفاف و حجاب را در ادارات استان به ویژه استانداری فارس و فرمانداری‌ها ضروری دانست و در ادامه گفت: بهتر است با بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها با استفاده از ظرفیت دانشجویان طرح چهارشنبه‌های طلایی که طرحی ایجابی است و بسیار مورد اقبال واقع شده است را اجرایی کنیم، اما نحوه اجرای آن در محیط‌های دانشگاهی تا حدودی متفاوت است.
او در پایان اطلاع‌رسانی درست در مقابل هجمه‌های دشمنان را نیز ضروری عنوان کرد و گفت: برای اقداماتی که انجام شده، اگر از ما سؤالی شود بهتر است توضیحات لازم را ارائه کنیم تا افراد گمراه نشوند و در جریان اتفاقات قرار گیرند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی