[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۵
  • دوره جدید

غلام پیروانی: آقای تاج! پست و مقام ‌این قدر ارزش دارد؟، روزنامه شیراز نوین

غلامحسین پیروانی در گفت‌وگو با خبرنگار آخرین خبر در مورد وضعیت فوتبال شیراز اظهار داشت: فوتبال شیراز به دلیل نداشتن سرمایه و عدم مدیریت روزگار خوبی ندارد. تا زمانی که پول خوب به فوتبال شیراز تزریق نشود وضعیت همین است. در ‌اینجا اندازه 20 میلیارد هم کسی نیست که برای یک تیم سرمایه‌گذاری کند. در شیراز کسی محرم اسرار و یار نیست. 
وی در خصوص وضعیت انتخابات فدراسیون فوتبال و ثبت نام مهدی تاج با وجود انتقادهایی که به وی می‌شود، عنوان کرد: تاج با توجه به انتقادهایی که رسانه‌ها و مردم به او کردند باید احترامش را حفظ می‌کرد و در انتخابات شرکت نمی‌کرد. بلایی که رسانه‌ها سر او آوردند کم بود که باز تصمیم گرفته به فوتبال برگردد؟من تعجب می‌کنم یعنی پست و مقام ‌این قدر ارزش دارد؟ 
پیروانی در پاسخ به ‌این سؤال که آیا تاج می‌تواند به ‌این فوتبال بحران زده کمک کند، تصریح کرد: خشت اول چون نهد معمار کج تا ثریا می‌رود دیوار کج. او چه کمکی می‌تواند بکند؟ در‌این فوتبالی که پول حرف اول را می‌زند و بازیکن یک میلیاردی 7 میلیارد می‌خواهد چه کمکی می‌شود به آن کرد؟ تا سال آینده همین تیم‌های دولتی هم دیگر نمی‌توانند تیم‌داری کنند. من تأکید می‌کنم با ‌این وضعی که در فوتبال هست از تاج بزرگ‌تر و از تاج کوچک‌تر نمی‌توانند کاری از پیش ببرند ‌اما معتقدم که ‌این فوتبال نیازمند مدیریت تازه است و سؤالی که دارم ‌این است مگر ماجرای پرونده ویلموتس حل شده که اجازه داده‌اند آقای تاج در انتخابات فدراسیون شرکت کند؟ ‌این سؤالی است که واقعاً مسئولان باید به آن جواب بدهند چون ما که اطلاعی نداریم. 
این پیشکسوت فوتبال در مورد قرعه کشی لیگ و حضور مربیان مطرح اروپایی در لیگ ‌امسال عنوان کرد: تا 5 هفته از لیگ نگذرد نمی‌توان در مورد بازی‌ها نظری داد. آنچه که من متوجه شدم ‌امسال حسابی مادیات جای معنویات را گرفته ‌اما تاریخ فوتبال همیشه نشان داده گاهی بهترین مربیان جهان هم به تیم‌های کوچک‌تر از خود باخته‌اند. پس فعلاً در مورد هیچ مربی و عملکردی که در انتظارش خواهد بود نمی‌توان نظری داد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی