[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۳
  • دوره جدید

تا این لحظه هیچ کاندیدایی رد صلاحیت نشده است، روزنامه شیراز نوین

 دبیرکل فدراسیون فوتبال اعلام کرد تا این لحظه هیچ کاندیدایی برای انتخابات فدراسیون فوتبال رد صلاحیت نشده است.
حسن کامرانی‌فر در حاشیه همایش دانش‌افزایی داوران فوتبال ایران اظهار داشت: تعدادی از داوران برتر دعوت شدند تا این کلاس آغاز شود و در کنار مدرس خارجی بتوانند قوانین روز دنیا را مرور کنند.
وی درباره اینکه گفته شده قرار است با نیمکت‌هایی که کنار زمین شلوغ می‌کنند برخورد شود، خاطر نشان کرد: ابتدا انتظار داریم افرادی که کنار نیمکت‌ها هستند این شرایط را درک کنند که فوتبال در حال عوض شدن است و رفتار‌شان را جدید کنند. بحث تهدید نیست، اما افرادی که روی نیمکت هستند باید شرایط آرامی را برای داور ایجاد کنند.
کامرانی‌فر درباره رد صلاحیت سه کاندیدای انتخابات فدراسیون فوتبال یادآور شد: تا این لحظه هیچ کس نه رد صلاحیت شده است و نه تأیید. کمیته بدوی انتخابات به صورت شکلی بررسی کرده است و برخی از افراد کسری مدارک داشتند که ما نامه رسمی زدیم تا مدارک‌شان را کامل کنند. همچنین دو روز مهلت وجود دارد تا به استیناف اعتراض کنند. نباید زود قضاوت کنیم و ممکن است استیناف در بررسی مجدد نظر دیگری داشته باشد. بعد از رأی استیناف لیست نهایی 21 روز قبل از مجمع اعلام خواهد شد. تا قبل از آن فدراسیون فوتبال درباره رد صلاحیت افراد صحبتی نمی‌کند، چون صحبت‌هایی که می‌شود رسمی نیست و مربوط به مراحل اول است. کمیته بدوی و استیناف توسط مجمع انتخاب شده‌اند و کاملاً مستقل شدند.
«آیا مریم آزمون از هیئت رئیسه مصوبه‌ای برای فعالیت در تیم ملی بانوان دارد؟»، وی در پاسخ به این سؤال ابراز داشت: ایشان مصوبه دارد. زمانی جلسه‌ای برگزار شد با حضور خانم موسوی (نایب رئیس بانوان فدراسیون فوتبال) و ایشان وظیفه انتخاب سرمربی در همه رده‌های بانوان را به سرپرست فدراسیون محول کرد. حضور همه سرمربیان تیم‌های بانوان قانونی و دارای مصوبه است. روند انتخاب سرمربیان تیم‌های بانوان و تیم‌های پایه به سرپرست فدراسیون محول شده است و این روند کاملاً قانونی انجام می‌شود.
دبیرکل فدراسیون همچنین در واکنش به اینکه برخی از همراهان تیم امید موفق به حضور در بازی‌های کشور‌های اسلامی نمی‌شوند،‌ اظهار داشت: این مسابقات مقرراتی دارد که مشخص می‌کند هر تیم با چه تعداد افراد حاضر شود.
کامرانی‌فر درباره شکایت  لامرز دستیار مهدوی‌کیا در تیم امید هم عنوان کرد: واریز حقوق به حساب مربیان خارجی به دلیل مشکلاتی که وجود دارد برای فدراسیون ایران سخت است و باید این مبالغ را به صورت نقدی پرداخت کنیم. چند بار حقوق مربیان پرداخت شده است، ولی فکر می‌کنم ایشان کمی زود وارد پروسه شکایت شده است. هر زمانی که ایشان به ایران می‌آمد مقداری از پولش را دریافت می‌کرد و برای پرداخت مبلغی دیگر منتظرشان بودیم. در قرارداد ایشان آمده است که حقوق‌شان به صورت نقدی پرداخت می‌شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی