[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۵
  • دوره جدید

مدیران شهرهای جدید برنامه‌محور باشند ، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری فارس، تأسیس شهرداری رحمت آباد زرقان را آغازی برای شتاب‌بخشی در فعالیت‌های توسعه این منطقه دانست و گفت: بودجه شهرداری‌ها متناسب با ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های هر شهر تصویب می‌شود.
مسعود طهماسبی، روز شنبه در آیین تأسیس و راه‌اندازی شهرداری شهر رحمت آباد زرقان افزود: به ویژه در شهرهای تازه‌تأسیس که از ظرفیت‌های بسیاری برخوردارند، می‌توان با شناسایی آن ظرفیت‌ها و برنامه‌ریزی در جهت استفاده بهینه از آنها، توسعه و آبادانی این شهرها را رقم زد.
وی ادامه داد: شهرداران و سایر مسئولان شهرهای جدید باید برای توسعه واقعی و پایدار این شهرهای نوپا، منابع، امکانات، ظرفیت‌ها و فرصت‌ها را شناسایی کرده و با برنامه‌ریزی در جهت ایجاد زیرساخت‌های شهری گام بردارند. او اظهار داشت: از سوی دیگر با توجه به اینکه ضریب مشارکت شهروندان در شهرهای جدید نسبت به‌ سایر شهرها بیشتر است، از این امتیاز نیز می‌توان در جهت ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه این شهرها استفاده کرد. مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری فارس، با اشاره به ظرفیت‌های موجود در شهر جدید رحمت آباد هم گفت: در این شهر تازه‌تأسیس شاهد وجود ظرفیت‌ها و فرصت‌های مناسبی هستیم که انتظار می‌رود با کوشش مسئولان و حمایت‌ مردم، توسعه این شهر محقق شود.
در این آیین، عیسی اسدی که از سوی اعضای شورای اسلامی شهر رحمت آباد به عنوان شهردار این شهر انتخاب شده بود، معرفی شد و فعالیت خود را آغاز کرد.
روستای رحمت آباد زرقان با سه‌هزار نفر جمعیت سال گذشته با ابلاغ و اعلام رسمی وزارت کشور به عنوان شهر معرفی شد.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی