[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۵
  • دوره جدید

شتاب در ساخت مسکن ملی ، روزنامه شیراز نوین

محمدناصر کریمی سرپرست بنیاد مسکن فیروزآباد در نشستی با حضور کارشناس فنی و تعدادی از سرگروه‌های طرح ۲۵۶واحدی مسکن ملی فیروز آباد، راهکارهای شتاب‌دهنده در اجرای این طرح را بررسی کرد. 
به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان فارس، کریمی در این نشست، اجرای طرح 256واحدی مسکن ملی فیروز آباد را طرحی در راستای خانه دار شدن شهروندان متقاضی دانست و گفت: بنیاد مسکن از همه ظرفیت‌های قانونی برای پیشبرد این طرح بهره گیری می‌کند. سرپرست بنیاد مسکن شهرستان فیروز آباد اضافه کرد: مسکن یکی از مؤلفه‌های اصلی و مهم در جامعه است که نه تنها نیازی اساسی برای یک زندگی، بلکه در بسیاری از امور نیز پیشران در فاکتورهای اقتصادی چون اشتغال است؛ چراکه ساخت مسکن فرصت‌های شغلی زیادی را وابسته به خود دارد. 
وی اضافه کرد: مسکن به عنوان یکی از 3 نیاز اصلی و اساسی زندگی است و می‌تواند گره بسیاری از مشکلات دیگر از جمله ازدواج را باز کند و به همین دلیل است که دولت‌ با طرح‌های مختلف سعی در تأمین این نیاز داشته است. سرپرست بنیاد مسکن شهرستان فیروزآباد اضافه کرد: دولت طرحی به نام نهضت ملی مسکن را ایجاد کرده که با طرح جهش مسکن مجلس همراه شده و هدف از آن ساخت 4میلیون مسکن در طی 4 سال است. سهم استان فارس از این 4میلیون مسکن، 260هزار واحد است و شمار قابل توجهی از شهروندان در این طرح 
مشارکت کرده اند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی