[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۲۱
  • دوره جدید

بسیج حداکثری برای ایمن‌سازی شیراز، روزنامه شیراز نوین

دادستان عمومی و انقلاب مرکز فارس از ستاد مدیریت بحران شهرداری شیراز بازدید کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، سید مصطفی بحرینی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان فارس در ستاد مدیریت بحران شهرداری شیراز حضور یافت و پس از آن به اتفاق سید احسان اصنافی شهردار شیراز، مسعود زارعی رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر شیراز و اعضای این ستاد از برخی مناطق این کلان‌شهر بازدید به عمل آورد. دادستان عمومی و مرکز انقلاب اسلامی شیراز با تقدیر از همه نیروهای پرتلاش و همیشه در صحنه و پای کار شهرداری شیراز، نیروی انتظامی، سپاه، بسیج، آتش‌نشانی، شرکت آب و فاضلاب و دیگر نهادهای پای کار، درخواست کرد که شهروندان در این چند روز که بارندگی نقطه‌ای و لحظه‌ای است، در خانه بمانند و از تردد غیرضروری بپرهیزند که این بهترین‌ کمک است. به گفته بحرینی، ستاد مدیریت بحران همه پیش‌بینی‌ها و پیشگیری‌های لازم را انجام داده و لازم است با کمک همه مردم، این چند روز که از بارش الهی برخوردار می‌شویم، هشدارهای ستاد بحران جدی گرفته شود.
سید احسان اصنافی شهردار کلان‌شهر شیراز نیز در این بازدید با بیان اینکه مشکل بارندگی در نقاطی هست که شدت بارندگی به‌ طور لحظه‌ای بالا بوده است، گفت: در قسمت‌های شمال غرب، در محور دکتر حسابی مقداری کوه‌شستگی بوده که در قسمت شیمی گیاه حرکت کرده و از سر شیمی‌گیاه تا محور صنایع گل‌ولای گرفته و حجم آن نیز به نحوی بوده که اکنون به‌وسیله گریدر آن را جمع و آب را تخلیه می‌کنند.
وی افزود: گرفتگی محور اصلی بازشده و با سبک شدن ترافیک، شست‌وشو نیز انجام می‌شود. شهردار شیراز ادامه داد: آب‌گرفتگی در گویم داشتیم که با کاهش شدت بارندگی، کانال‌های آب‌های سطحی عمل کرد و سطح آب پایین آمد. اصنافی به آب‌گرفتگی زیرگذر میرزای شیرازی اشاره کرد و گفت: از طریق پلیس راهور این مسیر بسته بود تا بتوانم خدمات‌رسانی را از میدان صنایع به سمت محور دکتر حسابی داشته باشیم. وی با بیان اینکه تمام ظرفیت‌های شهرداری شیراز در ستاد مدیریت بحران در آمادگی کامل به سر می‌برند، خواستار جدی گرفتن هشدارهای لازم و همکاری مردم با حذف ترددهای غیرضروری شد.
مسعود زارعی رئیس کمیسیون سلامت، محیط‌زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر شیراز نیز در این بازدید تصریح کرد: شهروندان هشدارهای لازم را جدی بگیرند که در غیر این صورت این هماهنگی دستگاه‌های مختلف که در تلاش هستند، موفق نخواهد شد و این جبهه هماهنگ را دچار گره می‌کند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی