[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۵
  • دوره جدید

تشییع شهید عاشورا در شیراز، روزنامه شیراز نوین

فرمانده سپاه فجر استان فارس خبر داد: 
شناسایی پیکر بدون سر شهید اسکندری در محور خان طومان 
تشییع شهید عاشورا در شیراز

سردار بوعلی: مراسم تشییع و خاک‌سپاری پیکر مطهر شهید اسکندری در روز عاشورا در شیراز انجام می‌شود 

به گزارش دریافتی شیرازنوین، فرمانده سپاه فجر استان فارس گفت: پیکر مطهر شهید مدافع حرم محور خان طومان «عبدالله اسکندری» که از طریق تطبیق نمونه DNA شناسایی شده، در مشهد و تهران تشییع و سپس روز عاشورا در دارالرحمه شیراز خاک‌سپاری می‌شود.
سردار یدالله بوعلی روز شنبه ضمن اعلام زمان مراسم تشییع و خاک‌سپاری پیکر مطهر شهید عبدالله اسکندری در روز عاشورا در دارالرحمه شیراز، گفت: با نظر خانواده این شهید، مراسم در روز عاشورا برگزار خواهد شد و مقدمات برپایی این مراسم انجام شده است.
وی افزود: روز پنجشنبه ۱۳ مردادماه پیکر پاک این شهید به شهر شیراز منتقل خواهد شد و احتمالاً قبل از این زمان آیین تشییع در شهر مقدس مشهد و تهران انجام می‌شود.
سردار بوعلی ادامه داد: زمان برنامه شب وداع با این شهدای سرافراز هم اطلاع رسانی خواهد شد. جانشین فرمانده کل سپاه در قرارگاه امنیتی امام علی(ع) نیز گفت: پیکر سردار بی‌سر شهید عبدالله اسکندری پس از ۸ سال، در منطقه مورک سوریه تفحص شد. سردار غلامحسین غیب پرور گفت: پیکر این شهید والامقام اکنون به تهران منتقل شده است و امروز دوشنبه دهم مرداد برای تشییع به مشهد مقدس برده می‌شود. او گفت: روز پنجشنبه سیزدهم مرداد هم تهرانی‌ها میزبان پیکر سردار شهید اسکندری هستند. سردار شهید عبدالله اسکندری، شهید مدافع حرم خردادماه سال ۱۳۹۳ توسط داعش در سوریه به شهادت رسید.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی