[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۲۱
  • دوره جدید

خسارت سیل ارزیابی می‌شود ، روزنامه شیراز نوین

فرج الله نصیری معاون باز سازی مسکن روستایی بنیاد مسکن فارس به اتفاق مدیر بنیاد مسکن داراب از محور مواصلاتی و واحدهای مسکونی روستاهای زین آباد سنگی و رمبه از توابع بخش جنت شهرستان داراب بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان فارس، نصیری که در جریان سیل از مناطق آسیب دیده روستایی شهرستان داراب بازدید کرد، افزود: ارزیابی خسارت‌ها در همه مناطق سیل زده استان فارس در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام خواهد شد.
نصیری معاون بازسازی مسکن روستایی بنیاد مسکن فارس ضمن تقدیر و تشکر از خدمات مدیر و کارشناسان بنیاد مسکن داراب، افزود: اولویت اصلی بنیاد مسکن باز کردن معابر عبور و مرور اهالی روستا توسط امور اجرایی و ماشین آلات عمرانی بنیاد مسکن می‌باشد.
معاون بازسازی مسکن روستایی بنیاد مسکن فارس در این بازدید خواستار تسریع در روند کارشناسی واحد‌های خسارت دیده شد. وی ضمن اشاره به بارش باران و خسارت‌های سیل در نقاط مختلف از جمله این شهرستان گفت: اولویت نخست و مهم کنونی، حفظ و نجات جان مردم در جریان سیل و سپس تأمین امکانات و بازسازی‌هاست.
نصیری اضافه کرد: معاون اول رئیس جمهوری، استاندار فارس، مدیرکل بنیاد مسکن فارس و همه مسئولان کشوری و استانی نسبت به حوادث اخیر واکنش‌های حمایتی داشته اند و به صورت مستمر و لحظه ای مسائل را پیگیری می‌کنند و بر رفع مشکلات مردم تأکید دارند. معاون بازسازی مسکن روستایی بنیاد مسکن فارس ادامه داد: بنیاد مسکن با نگاه حمایتی زمینه پرداخت تسهیلات و وام‌های بلاعوض به سیل زدگان و افراد آسیب دیده از حوادث سیل اخیر را ایجاد خواهد کرد.
لازم به ذکر است با توجه به جاری شدن سیلاب، تیم‌های کارشناسی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی داراب در روستاهای آسیب دیده از سیلاب حضور دارند و میزان خسارت‌های وارد شده به این مناطق را بررسی و برآورد خواهند کرد. روستای زین آباد سنگی از توابع بخش جنت شهرستان داراب دارای 235 خانوار و در فاصله 12کیلومتری داراب قرار دارد.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی