[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۵
  • دوره جدید

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مُهر منصوب شد، روزنامه شیراز نوین

با حضور معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس از خدمات خلیل قاسمی ‌تقدیر و مهدی علیزاده به‌عنوان رئیس جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان مهر معرفی گردید.
به گزارش روابط عمومی ‌و پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان فارس، در مراسمی ‌با حضور ‌ایوب حسنی معاون توسعه و پشتیبانی منابع انسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس که در محل فرمانداری شهرستان مُهر برگزار شد از خدمات خلیل قاسمی ‌رئیس سابق اداره ورزش و جوانان شهـرستان مُهـر تجلیل و مهدی علیزاده به عنوان رئیس جدید ‌این اداره منصوب شد.
در ‌این مراسم ‌ایوب حسنی «معاونت توسعه و پشتیبانی منابع انسانی»، خلیل قاسمی ‌را مدیری موفق، دست پاک و متواضع توصیف کرد و افزود: از ظرفیت وی آن طور که شایسته مردم شهرستان مهر باشد بهره خواهیم برد.
حسنی، رتبه و جایگاه ورزش شهرستان مُهر را نسبت به شهرستان‌های قدیمی‌تر استان که امکانات بیشتری نیز دارند بالاتر دانست و اظهار امیدواری کرد: مشکل انشعاب برق مجموعه ورزشی شهدای نفت مهر و اسیر در هفته دولت رفع می‌گردد.
در ‌این مراسم خلیل قاسمی ‌نیز به بیان عملکرد هشت ساله خود پرداخت و افزود: در شروع کار ما حتی یک متر زمین چمن مصنوعی نیز در شهرستان مهر نداشتیم، اما امروز ۱۰ زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال در سطح شهرستان و یک زمین چمن فوتبال در شهر گله‌دار به بهره‌برداری رسیده است و ۱۲ زمین چمن مصنوعی دیگر نیز در دست ساخت می‌باشد. وی از تأمین اعتبار سه زمین چمن مصنوعی دیگر و همچنین ۲ زمین چمن در شهرهای اسیر و وراوی خبر داد. مهدی علیزاده نیز اظهار داشت: جهت بهره‌برداری بهتر از منابع و امکانات موجود، به دنبال تنظیم یک برنامه راهبردی جامع برای شهرستان خواهیم بود. مهدی علیزاده دارای مدرک کارشناسی ارشد تربیت بدنی و پیش از ‌این نیز ۸ سال (۸۶ تا ۹۴) رئیس اداره ورزش و جوانان مُهر بوده و در کارنامه خود تدریس در دانشگاه آزاد اسلامی ‌لامرد و سه دوره عضویت در شورای اسلامی ‌روستای بردکویه و سرپرستی هیئت فوتبال شهرستان مُهر را داراست.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی