[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۲۱
  • دوره جدید

دعوت متولی ورزش فارس از ورزشکاران برای شرکت در پویش اهداء خون، روزنامه شیراز نوین

به مناسبت نهم مردادماه روز اهداء خون، دکتر حیدر صفرپور مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس و شورای معاونین این اداره کل دیروز با حضور در اداره کل انتقال خون فارس ضمن دیدار با مدیر کل ‌این سازمان، با اهداء خون ‌این روز را گرامی ‌داشتند و ورزشکاران را به اهداء خون در ‌ایام ماه محرم دعوت کردند. 
به گزارش روابط عمومی ‌و پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان فارس، به مناسبت نهم مردادماه، روز اهداء خون دکتر حیدر صفرپور مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس و شورای معاونین ‌این اداره کل با حضور در اداره کل انتقال خون فارس، ضمن دیدار با مدیر کل ‌این سازمان، با اهداء خون ‌این روز را گرامی ‌داشتند و ورزشکاران را به اهداء خون در ‌ایام ماه محرم دعوت کردند. مدیرکل ورزش و جوانان فارس در ‌این دیدار با تبریک فرارسیدن روز اهدای خون گفت: ورزشکاران، قهرمانان و جوانان می‌توانند جامعه هدف انتقال خون و با اهداءخون خود در ‌این امر خیرخواهانه و زندگی بخش نیز پیشتاز باشند. وی افزود: با توجه به نیاز امروز بیماران به خون و فراورده‌های خونی، جامعه ورزش و جوانان آماده است که در‌این حرکت خداپسندانه حضور چشمگیری داشته باشد. دکتر صفرپور ادامه داد: به واسطه علاقه‌مندی جامعه ورزش استان به همدلی و همراهی با مردم در زمینه‌های مختلف، همواره در سختی‌ها و یاری رسانی به اقشار مختلف آماده بوده و همان‌طور که در حادثه سیل اخیر در سطح استان دیدیم هیئت‌های ورزشی در بخش‌های مختلف به یاری امدادگران شتافتند و در کمک به مردم سیل زده پیشگام بودند. 
وی افزود: در همین راستا نیز با صدور ابلاغیه به کلیه شهرستان‌ها کلیه امکانات و اماکن ورزشی نیز به همین منظور در سطح استان در اختیار ستاد مدیریت بحران در شهرستان جهت اسکان موقت حادثه دیدگان سیل قرار گرفت. مدیر کل ورزش و جوانان در ادامه اظهار داشت: مجموعه ورزش در همه زمان‌ها و رویداد‌ها که نیاز به خدمات‌رسانی عمومی ‌و کمک جمعی بوده است به یاری مردم شتافته‌اند. دکتر حیدر صفرپور در پایان گفت:‌ این اقدامات رنگ و بوی ‌ایثار دارد و‌ این روحیه در جامعه ورزش همواره وجود داشته است. در انتهای ‌این جلسه مدیر کل ورزش و جوانان و معاونین وی با اهداء خون و شاخه گل به کارکنان ‌این سازمان روز اهداء خون را گرامی ‌داشتند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی