[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۵
  • دوره جدید

تلاش پاکبانان به ثمر نشست، روزنامه شیراز نوین

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز گفت: این سازمان بعد از بارندگی‌های زیاد که موجب آب‌گرفتگی در برخی مناطق شد، در کمترین زمان ممکن به صورت شبانه روزی اقدام به پاک‌سازی، شست‌وشو و جمع‌آوری ضایعات بعد از بارندگی می‌کند که تردد شهروندان با مشکل مواجه نشود.
خوشبخت افزود: از اقدامات این سازمان در جهت بارندگی استقرار پاکبانان در بالای دریچه‌ها و گاردهای جداول و کانال‌ها به صورت 3 شیفت 8ساعته است. برای استقرار پاکبانان از چترهای مخصوص در این نقاط تعبیه شده است که پاکبانان با خاطر آسوده به خدمت رسانی به شهروندان و جلوگیری از انسداد و آب‌گرفتگی معابر 
اقدام کنند. 
وی خاطرنشان کرد: از ابتدای نزول رحمت الهی، این سازمان با استفاده از تجهیزات، ماشین آلات و استقرار پاکبانان در نقاط مختلف و به منظور خدمات‌رسانی به شهروندان و پاک‌سازی در اسرع وقت برنامه ریزی‌های لازم را انجام داد. به گزارش امور ارتباطات و آموزش شهروندی سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز، خوشبخت در پایان از شهروندان فهیم شیرازی درخواست کرد با رعایت برنامه زمان‌بندی جمع آوری پسماند و مدیریت پسماندها، پاکبانان و پرسنل زحمتکش شهرداری را در خدمت‌رسانی به شهروندان یاری نمایند. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی